Türk Telekom

Türk Telekom Prime Biletix Kampanyası!

Türk Telekom Prime aboneleri için ilgi çekici bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Türk Telekom Prime abonelerinin Biletix üzerinden yapacakları alışverişlerde indirim fırsatından yararlanacaklar. Bu yazımızda Türk Telekom Prime Biletix Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom, abonelerinin alışverişlerinde avantajlardan yararlanmaları için kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Operatörün bu seferki kampanyası Biletix üzerinden oldu. Türk Telekom Prime aboneleri, Biletix üzerinden yapacakları alışverişlerde indirim alma şansına sahip olacaklar.

TÜRK TELEKOM PRİME BİLETİX KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Prime Biletix Kampanyası, tüm Türk Telekom Prime abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Türk Telekom Prime aboneleri, Biletix üzerinden yapacakları alışveriş karşılığında indirimden faydalanabilirler.

Türk Telekom Prime Biletix Kampanyası kapsamında Biletix üzerinden yapılacak olan alışverişlerde %25 oranında indirimden faydalanma hakkı sunulmaktadır. Türk Telekom Prime Biletix Kampanyası kapsamında 525 indirim almak için 200 TL’ ye kadar bilet alışverişi yapmak gerekmektedir.

TÜRK TELEKOM PRİME BİLETİX KAMPANYASI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Türk Telekom Prime Biletix Kampanyası başvurusunda bulunmak için abonelerin öncelikle cep telefonlarından SMS atması gerekmektedir. SMS ile başvuru sonrasında yapılacak olan bilet alışverişlerinde indirim hakkından faydalanmak mümkün olacaktır.

Türk Telekom Prime Biletix Kampanyası başvurusunda bulunacak olan Prime abonelerinin cep telefonlarının mesaj bölümünden PRIME BILETIX boşluk T.C. kimlik numarasını yazıp 6262’ye SMS göndermek gerekmektedir. SMS ile başvuru sonrasında Biletix internet sitesi üzerinden yapılacak 200 TL ve altındaki tüm bilet alımlarında %25 indirim hakkı kullanılacaktır.


TÜRK TELEKOM PRİME BİLETİX KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Prime Biletix Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Türk Telekom Prime Biletix Kampanyası, tüm Türk Telekom Prime abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Türk Telekom Prime Biletix Kampanyası kapsamında Türk Telekom Prime abonelerine %25 indirimli alışveriş yapma hakkı sunulmaktadır.
 • Türk Telekom Prime Biletix Kampanyasından faydalanmak için abonelerin öncelikle SMS ile başvuruda bulunması gerekmektedir.
 • Türk Telekom Prime Biletix Kampanyasına SMS ile başvuruda bulunan aboneler, cep telefonlarına gönderilecek olan şifre ile indirimden faydalanma hakkına sahip olurlar.
 • Türk Telekom Prime Biletix Kampanyasından faydalanan aboneler, aldıkları şifre ile Biletix resmi internet sitesine girerek bilet alışverişi yapmak zorundadır.
 • Türk Telekom Prime Biletix Kampanyası kapsamında Biletix üzerinden 200 TL ve altında alışveriş yapan aboneler, şifre ile alışverişlerini %25 indirimli olarak yapabilirler.
 • Türk Telekom Prime Biletix Kampanyası kapsamında hediye kart ya da spor kulüplerinin sezon kart satışları ve organizatörlerin rıza göstermediği etkinlikler kampanya dışı tutulmaktadır.
 • Türk Telekom Prime Biletix Kampanyasından kazanılan indirim şifresinin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Türk Telekom Prime Biletix Kampanyası Biletix hediye kart, BKM Ekspress ve Masterpass ile alımlarda geçerli değildir.
 • Türk Telekom Prime Biletix Kampanyası kapsamında alınacak biletlere taksit uygulanmamaktadır.
 • Türk Telekom Prime Biletix Kampanyasına SMS ile katılan abonelere 40,75 kuruş SMS ücreti yansıtılacaktır.
 • Türk Telekom, Türk Telekom Prime Biletix Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu