Türk Telekom

Türk Telekom Play Store’dan Öğrencilere Karne Hediyesi Tatil İndirimi!

Türk Telekom, yarı yıl tatiline giren öğrenciler için oldukça ilgi çekici bir karne hediyesi hazırladı. Türk Telekom aboneleri, Play Store’ dan yapacakları alışverişlerde karne indirimi fırsatından yararlanacaklar. Bu yazımızda Türk Telekom Play Store’dan Öğrencilere Karne Hediyesi Tatil İndirimi kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom, abonelerinin Play Store kullanımları üzerinden bir karne hediyesi hazırladı. 21 Ocak tarihinde başlayan yarı yıl tatilince çocukların yüzünü güldürmek isteyen Türk Telekom, hazırladığı kampanya kapsamında çocuklara birbirinden popüler oyunlarda indirim hakkı verecek.

TÜRK TELEKOM PLAY STORE’DAN ÖĞRENCİLERE KARNE HEDİYESİ TATİL İNDİRİMİ KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Play Store’dan Öğrencilere Karne Hediyesi Tatil İndirimi kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Türk Telekom aboneleri, Play Store üzerinden birbirinden ilgi çekici oyunları indirimli olarak alma şansına sahip olurlar.

Türk Telekom aboneleri, karne hediyesi olarak Play Store üzerinden satışa çıkartılan EA Games, TaleWorlds Entertainment, Konami digital ve Ubisoft gibi oyun yapımcılarının belirlenen oyunlarını indirimli olarak alma hakkına sahip olurlar.

TÜRK TELEKOM PLAY STORE’DAN ÖĞRENCİLERE KARNE HEDİYESİ TATİL İNDİRİMİNDEN NASIL YARARLANIRIM?

Türk Telekom Play Store’dan Öğrencilere Karne Hediyesi Tatil İndiriminden yararlanmak için abonelerin Play Store’a girerek belirlenen indirimli oyunları görüntülemesi ve satın alması yeterli olacaktır.

Türk Telekom Play Store’dan Öğrencilere Karne Hediyesi Tatil İndiriminden faydalanacak olan Türk Telekom abonelerinin ödeme kısmında Türk Telekom mobil ödeme ya da kredi kartı ile ödeme işlemini gerçekleştirmesi gerekmektedir.


TÜRK TELEKOM PLAY STORE’DAN ÖĞRENCİLERE KARNE HEDİYESİ TATİL İNDİRİMİ OLAN OYUNLAR HANGİLERİ?

Türk Telekom Play Store’dan Öğrencilere Karne Hediyesi Tatil İndirimi olan oyunlar şu şekilde sıralanıyor;

 • FIFA 21 – 419 TL yerine 198 TL
 • Frostpunk – 48 TL yerine 16 TL
 • Star Wars Squadrons – 298 TL yerine 184 TL
 • Ghost Recon Breakpoint 259 TL yerine 39 TL
 • eFootball PES 2021 Season Update 65 TL yerine 28 TL

TÜRK TELEKOM PLAY STORE’DAN ÖĞRENCİLERE KARNE HEDİYESİ TATİL İNDİRİMİ DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Play Store’dan Öğrencilere Karne Hediyesi Tatil İndirimi detayları şu şekilde sıralanır;

 • Türk Telekom Play Store’dan Öğrencilere Karne Hediyesi Tatil İndirimi, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Türk Telekom Play Store’dan Öğrencilere Karne Hediyesi Tatil İndirimi fırsatından yararlanmak için Plat Store sitesine girmek gerekmektedir.
 • Türk Telekom Play Store’dan Öğrencilere Karne Hediyesi Tatil İndirimi kapsamında belirlenen oyunlar üzerinden indirim almak mümkündür.
 • Türk Telekom Play Store’dan Öğrencilere Karne Hediyesi Tatil İndiriminden yararlanan aboneler, alacakları oyunları faturalarına en olarak 12 aya varan taksitler halinde ödeyebilirler.
 • Türk Telekom Play Store’dan Öğrencilere Karne Hediyesi Tatil İndiriminden yararlanmak için ödeme seçeneğini Türk Telekom mobil ödeme olarak belirlemek gerekmektedir.
 • Türk Telekom Play Store’dan Öğrencilere Karne Hediyesi Tatil İndirimi kampanyası kapsamında sadece belirlenen oyunları indirimli olarak almak mümkündür.
 • Türk Telekom, Türk Telekom Play Store’dan Öğrencilere Karne Hediyesi Tatil İndirimi ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu