Türk Telekom

Türk Telekom Midasbuy Alışverişlerine 2 GB İnternet Hediye Kampanyası

Türk Telekom ve internet sitelerinin ortak hazırladıkları kampanyalara bir yenisi daha eklendi. Türk Telekom bu seferki kampanyasını Midasbuy sitesi üzerinden sundu. Bu yazımızda Türk Telekom Midasbuy Alışverişlerine 2 GB İnternet Hediye Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom abonelerinin Online alışverişleri karşılığında internet hediye ettiği kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Operatör bu seferki kampanyasını Midasbuy sitesi üzerinden abonelerine sundu. Midasbuy sitesinden ilk defa alışveriş yapacak olan aboneler, 2 GB internet hediyesini kazanacaklar.

TÜRK TELEKOM MİDASBUY ALIŞVERİŞLERİNE 2 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Midasbuy Alışverişlerine 2 GB İnternet Hediye Kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Midasbuy sitesi üzerinden Türk Telekom mobil ödeme ile ilk kez alışveriş yapan tüm abonelere internet hediye edilmektedir.

Türk Telekom Midasbuy Alışverişlerine 2 GB İnternet Hediye Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin Midasbuy sitesinden ilk defa alışveriş yapıyor olması gerekmektedir. Türk Telekom mobil ödeme yöntemi üzerinden yapılacak olan alışveriş kapsamında 10 TL ve üzeri alımlar için internet hediyesi geçerlidir.

TÜRK TELEKOM MİDASBUY ALIŞVERİŞLERİNE 2 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Türk Telekom Midasbuy Alışverişlerine 2 GB İnternet Hediye Kampanyasından yararlanmak isteyen Türk Telekom abonelerinin öncelikle Türk Telekom Mobil Ödeme sistemine kayıt olması gerekmektedir. Sisteme giriş için cep telefonunun mesaj bölümünden MOBILODEME KAYIT yazıp 5555’e SMS göndermek yeterli olacaktır.

Türk Telekom mobil ödeme yöntemine kayıt yaptıran Türk Telekom aboneleri daha sonra Midasbuy sitesi üzerinden ilk kes 10 TL ve üzerinde alışveriş yapmak zorundadır. Yapılan alışverişin Türk Telekom mobil ödeme yöntemi ile ödeniyor olması gerekmektedir.


TÜRK TELEKOM MİDASBUY ALIŞVERİŞLERİNE 2 GB İNTERNET HEDİYE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Midasbuy Alışverişlerine 2 GB İnternet Hediye Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom Midasbuy Alışverişlerine 2 GB İnternet Hediye Kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Türk Telekom Midasbuy Alışverişlerine 2 GB İnternet Hediye Kampanyası kapsamında Midasbuy sitesi üzerinden ilk defa 10 TL ve üzeri alışveriş yapmak gerekmektedir.
  • Türk Telekom Midasbuy Alışverişlerine 2 GB İnternet Hediye Kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin ödemelerini Türk Telekom mobil ödeme yöntemi ile yapması gerekmektedir.
  • Türk Telekom Midasbuy Alışverişlerine 2 GB İnternet Hediye Kampanyasından kazanılan 2 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Türk Telekom Midasbuy Alışverişlerine 2 GB İnternet Hediye Kampanyasından kazanılan 2 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Türk Telekom Midasbuy Alışverişlerine 2 GB İnternet Hediye Kampanyası kapsamında Midasbuy sitesi üzerinden yapılmış olan alışveriş iade bile edilmiş olsa abone kazandığı 2 GB interneti kullanmaya devam edebilecektir.
  • Türk Telekom aboneleri, Türk Telekom Midasbuy Alışverişlerine 2 GB İnternet Hediye Kampanyasından sadece bir kere yararlanma hakkına sahiptir.
  • Türk Telekom ve Midasbuy, Türk Telekom Midasbuy Alışverişlerine 2 GB İnternet Hediye Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu