Türk Telekom

Türk Telekom Hafta Sonu 2 GB İnternet Kampanyası!

Türk Telekom, hafta sonlarını evinde geçiren abonelerinin interneti daha rahat kullanabilmesi için yeni bir internet kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında tüm Türk Telekom abonelerine hafta sonları kullanabilecekleri 2 GB internet verilecek. Bu yazımızda Türk Telekom Hafta Sonu 2 GB İnternet Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom hafta içi kullanımlarına olduğu kadar hafta sonu kullanımlarına da yer veren bir kampanya hazırladı. Türk Telekom Hafta Sonu 2 GB İnternet Kampanyası kapsamında Türk Telekom aboneleri, hafta sonlarında daha fazla internet kullanma şansına sahip olacaklar.

TÜRK TELEKOM HAFTA SONU 2 GB İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Hafta Sonu 2 GB İnternet Kampanyası, tüm faturalı Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Türk Telekom abonelerine her hafta sonu kullanabilecekleri 2 GB internet hakkı verilmektedir.

Türk Telekom Hafta Sonu 2 GB İnternet Kampanyasından yararlanan aboneler, kampanyaya dahil olduktan sonra 1 ay boyunca hafta sonlarında 2 GB internet kullanabilecekler. Türk Telekom aboneleri, hafta sonlarında geçerli olan 2 GB internete uygun fiyatla sahip olacaklardır.

TÜRK TELEKOM HAFTA SONU 2 GB İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Türk Telekom Hafta Sonu 2 GB İnternet Kampanyasından yararlanmak isteyen aboneler, öncelikle SMS ile kampanyaya katılmak zorundadır. Türk Telekom Hafta Sonu 2 GB İnternet Kampanyasına katılmak için cep telefonunun mesaj bölümünden 2GB yazıp 5555’e göndermek gerekmektedir.

SMS ile başvuruda bulunan abonelere 1 ay boyunca her hafta sonu kullanabilecekleri 2 GB internet hediye edilmektedir. Kampanya dahilinde internet alan aboneler 1 ay boyunca hafta sonları internet hakkından faydalanabilirler.


TÜRK TELEKOM HAFTA SONU 2 GB İNTERNET KAMPANYASININ DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Hafta Sonu 2 GB İnternet Kampanyasının detayları şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom Hafta Sonu 2 GB İnternet Kampanyası, tüm faturalı Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Türk Telekom Hafta Sonu 2 GB İnternet Kampanyasından faydalanmak için öncelikle SMS ile başvuruda bulunmak gerekir.
  • Türk Telekom Hafta Sonu 2 GB İnternet Kampanyasına katılan abonelere 1 ay boyunca hafta sonları kullanabilecekleri 2 GB internet verilmektedir.
  • Türk Telekom Hafta Sonu 2 GB İnternet Kampanyası dahilinde verilen 2 GB internet uygun fiyatla abonelere sunulmaktadır.
  • Türk Telekom Hafta Sonu 2 GB İnternet Kampanyası kapsamında verilen 2 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Türk Telekom Hafta Sonu 2 GB İnternet Kampanyasından kazanılan 2 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Türk Telekom Hafta Sonu 2 GB İnternet Kampanyasından yararlanmak istemeyen aboneler, cep telefonlarının mesaj bölümünden IPTAL 2GB yazarak 5555’E gönderebilirler.
  • Türk Telekom Hafta Sonu 2 GB İnternet Kampanyasından kazanılan 2 GB internet kullanım süresinin dolmasıyla birlikte aboneler var olan paket internetlerini kullanmaya başlayacaklardır.
  • Türk Telekom, Türk Telekom Hafta Sonu 2 GB İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu