Türk Telekom

Türk Telekom E-Faturaya Geç 1 GB Hediye İnterneti Kap!

Türk Telekom aboneleri, faturalarını e – fatura olarak talep ederek 1 GB hediye internet kazanıyor. Türk Telekom tarafından hazırlanan kampanya kapsamında 1 GB internet hediyesini, faturasını yazılı olarak değil e – mail üzerinden talep eden aboneler kazanıyor. Bu yazımızda Türk Telekom E-Faturaya Geç 1GB Hediye İnternet Kap Kazan kampanya detaylarını anlatacağız.

Günümüzde birçok alanda normal fatura devri kapandı ve e – fatura dönemi kullanılmaya başladı. e – fatura sistemine geçiş yapanlardan birisi de Türk Telekom oldu. Türk Telekom, abonelerini e – faturaya yönlendirmek için hediye internet verilecek bir kampanya hazırladı.

TÜRK TELEKOM E-FATURAYA GEÇ 1GB HEDİYE İNTERNET KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom E-Faturaya Geç 1GB Hediye İnternet Kazan kampanyası, Türk Telekom abonelerinin e – fatura sistemine dahil olmalarını sağlamak amacı ile hazırlanmıştır. Kampanya kapsamında e – fatura talep eden abonelere hediye olarak 1 GB internet verilmektedir.

Türk Telekom e – fatura sistemi sayesinde aboneler hem rahatlıkla fatura detaylarını görüntüleme şansına sahip olur hem de kağıt israfını önleyerek doğaya katkıda bulunabilir.

TÜRK TELEKOM E-FATURAYA GEÇ 1GB HEDİYE İNTERNET KAZAN KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Türk Telekom E-Faturaya Geç 1GB Hediye İnternet Kazan kampanyasına katılmak için abonelerin sadece bir kısa mesaj göndermesi yeterli olacaktır. Katılım için gönderilmesi gereken kısa mesaj şu şekildedir;

 • 1GB – e-mail adresi yazıp 3008’e SMS gönderilir. (örneğin; 1GB [email protected] yazıp 3008’e SMS)

TÜRK TELEKOM E-FATURAYA GEÇ 1GB HEDİYE İNTERNET KAZAN KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom E-Faturaya Geç 1GB Hediye İnternet Kazan kampanya detayları şu şekildedir;

 • Türk Telekom E-Faturaya Geç 1GB Hediye İnternet Kazan kampanyası kapsamında kazanılan 1 GB internet 1 hafta için geçerlidir.
 • Hafta içerisinde kullanılmayan internet hakkı silinir.
 • Türk Telekom E-Faturaya Geç 1GB Hediye İnternet Kazan kampanyasından abonelerin sadece bir kere yararlanma hakkı bulunmaktadır.
 • Kampanyaya katılmak için abonelerin Türk Telekom faturalı hatlarından birisini kullanması gerekmektedir.
 • Kampanyadan kazanılan 1 GB bedava internet sadece yurt içi kullanımlar için geçerlidir.
 • E – fatura ile faturasını alan aboneler için kampanya geçerli olmayacaktır.
 • Türk Telekom E-Faturaya Geç 1GB Hediye İnternet Kazan kampanyasından kazanılan 1 GB internet başka bir hatta devredilmez.

 • Kampanyadan kazanılan hediye 1 GB hakkından kalan miktarı öğrenmek için INTERNET yazıp 5555’e SMS gönderilir. Kalan kullanım hakları son 12 saati içermemektedir.
 • Türk Telekom E-Faturaya Geç 1GB Hediye İnternet Kazan kampanyasını iptal ettirmek için IPTAL E FATURA 1 GB yazıp 3008’e SMS göndermek gerekir.
 • Kampanya süresinde hattını iptal ettiren, numara taşıma işlemi gerçekleştiren aboneler, kampanyadan kazandıkları 1 GB interneti kullanım hakkını kaybederler.
 • Türk Telekom E-Faturaya Geç 1GB Hediye İnternet Kazan kampanyasından kazanılmış olan 1 GB internetin bitmesiyle birlikte aboneler var olan kullanım hakları üzerinden ücretlendirilmeye devam ederler.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu