Türk Telekom

Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet Kampanyası!

Türk Telekom aboneleri için yeni bir internet kampanyası hazırladı. Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet Kampanyası kapsamında internet kullanımına önem veren abonelere bolca internet kullanma hakkı sunulacak. Bu yazımızda Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom internete düşkün olan abonelerinin gönlünü fethedecek kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda hazırlanan Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet Kampanyası sayesinde Türk Telekom aboneleri internet kullanımına doyacak.

TÜRK TELEKOM DOYASIYA 20 GB İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet Kampanyası, tüm faturalı Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan faydalanmak için abonelerin hazırlanmış tarifeye geçiş yapması gerekmektedir.

Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet Kampanyası kapsamında Türk Telekom abonelerine bir ay boyunca doya doya kullanabilecekleri 20 GB internet verilmektedir. İnternet hakkının yanı sıra abonelerin konuşma ve SMS ihtiyaçlarını karşılayacak haklar da pakete tanımlanmıştır.

TÜRK TELEKOM DOYASIYA 20 GB İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANIRIM?

Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin öncelikle SMS ile kampanyaya katılım sağlaması gerekmektedir. Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet Kampanyası katılımı için cep telefonunun mesaj bölümünden DOYASIYA 20GB yazıp 5555’e SMS göndermek yeterli olacaktır.

Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet Kampanyası kapsamında abonelere bolca internetin yanı sıra dakika ve SMS kullanım hakları da sunulmaktadır. Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet Kampanyası içeriği şu şekilde sıralanır;

 • 20 GB internet
 • Her yöne 200 dakika konuşma
 • Her yöne 200 SMS
 • Türk Telekom Doyasıya 20 GB paket ücreti: 70 TL


TÜRK TELEKOM DOYASIYA 20 GB İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet Kampanyası, tüm faturalı Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet Kampanyasından faydalanmak için abonelerin doyasıya tarifesine geçiş yapması gerekir.
 • Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet Kampanyası ücreti mevcut müşterilere 70 TL olarak yansıtılırken numara taşıma ile gelen müşterileri 55 TL olarak ödeme gerçekleştirirler.
 • Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet Kampanyası kapsamında sunulan haklar bir aylık olarak belirlenmiştir. Ay bitiminde kullanılmamış olan haklar bir sonraki aya devretmez.
 • Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet Kampanyasından yararlanmak istemeyen Türk Telekom abonelerinin cep telefonlarının mesaj bölümünden IPTAL DOYASIYA 20GB yazıp 5555’E SMS göndermesi yeterlidir.
 • Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet Kampanyası kapsamında abonelere verilen 20 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet Kampanyasından verilen 20 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
 • Türk Telekom, Türk Telekom Doyasıya 20 GB İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu