Turkcell

Türk Telekom Dönüşen Tarife Kampanyası

Türk Telekom, aboneleri için yeni ve ilgi çekici bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında SMS kullanmayan ve internete ağırlık veren tüm kullanıcılar sahip oldukları SMS haklarını istedikleri zaman GB olarak dönüştürebilecekler. Bu yazımızda Türk Telekom Dönüşen Tarife Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom, internet kullanımı fazla olan aboneler için oldukça kullanışlı bir kampanya hazırladı. Türk Telekom Dönüşen Tarife Kampanyası kapsamında artık aboneler kullanmadıkları SMS haklarını internete dönüştürebilecekler.

TÜRK TELEKOM DÖNÜŞEN TARİFE KAMPANYASI NEDİR?

 

Türk Telekom Dönüşen Tarife Kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında sahip olduğu SMS haklarını kullanmayan aboneler istedikleri zaman haklarını GB olarak dönüştürebilecektir.

Türk Telekom Dönüşen Tarife Kampanyası kapsamında SMS hakkını GB olarak dönüştürmek isteyen abonelerin öncelikle SMS ile kampanyaya katılması gerekmektedir. Kampanyaya katılımın ardından sahip olunan SMS miktarı karşılığında GB alınması mümkün olmaktadır.

Türk Telekom Dönüşen Tarife Kampanyası

TÜRK TELEKOM DÖNÜŞEN TARİFE KAMPANYASI BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

 

Türk Telekom Dönüşen Tarife Kampanyası başvurusunda bulunmak isteyen Türk Telekom abonelerinin kullanabilecekleri farklı yollar bulunmaktadır. Türk Telekom Dönüşen Tarife Kampanyası başvuru yolları şu şekilde sıralanır;

 • Türk Telekom mobil uygulama üzerinden kampanyaya başvuru
 • Türk Telekom müşteri hizmetleri üzerinden kampanyaya başvuru
 • Türk Telekom bayileri üzerinden kampanyaya başvuru
 • Türk Telekom SMS ile kampanyaya başvuru

Türk Telekom Dönüşen Tarife Kampanyasına SMS ile başvuruda bulunmak isteyen abonelerin cep telefonlarının mesaj bölümünden DONUSTUR yazıp 5555’e SMS göndermesi yeterli olmaktadır.


TÜRK TELEKOM DÖNÜŞEN TARİFE KAMPANYASI GB HEDİYELERİ NELERDİR?

 

Türk Telekom Dönüşen Tarife Kampanyası GB hediyeleri şu şekilde sıralanır;

 • Türk Telekom 2 GB internet paketi: Cep telefonunun mesaj bölümünden DONUSEN 2GB yazıp 5555’e SMS gönderilmelidir.
 • Türk Telekom 6 GB internet paketi: Cep telefonunun mesaj bölümünden DONUSEN 6GB yazıp 5555’e SMS gönderilmelidir.
 • Türk Telekom 8 GB internet paketi: Cep telefonunun mesaj bölümünden DONUSEN 8GB yazıp 5555’e SMS gönderilmelidir.
 • Türk Telekom 10 GB internet paketi: Cep telefonunun mesaj bölümünden DONUSEN 10GB yazıp 5555’e SMS gönderilmelidir.

Türk Telekom Dönüşen Tarife Kampanyası kapsamında abonelerin sahip oldukları her 1000 SMS karşılığında 1 GB internet hediye edilmektedir.

TÜRK TELEKOM DÖNÜŞEN TARİFE KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

 

Türk Telekom Dönüşen Tarife Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Türk Telekom Dönüşen Tarife Kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Türk Telekom Dönüşen Tarife Kampanyası kapsamında Türk Telekom aboneleri kullanmadıkları haklarını GB olarak dönüştürme hakkına sahip olmaktadır.
 • Türk Telekom Dönüşen Tarife Kampanyası kapsamında aboneler her 1000 SMS haklarına karşılık 1 GB internet alacaklardır.
 • Türk Telekom Dönüşen Tarife Kampanyasına başvuruda bulunmak için operatörün sunduğu farklı başvuru yollarından istenilen kullanılabilir.
 • Türk Telekom Dönüşen Tarife Kampanyasından kazanılacak olan internet hediyesi sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Türk Telekom Dönüşen Tarife Kampanyası kapsamında kazanılacak olan internet hediyesinin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Türk Telekom, Türk Telekom Dönüşen Tarife Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu