Türk Telekom

Turk Telekom Bedava Google Play Kredisi (Güncel)

Selfy’liler kuralları koymaya devam ediyor! Dünyada ilk kez gerçekleştirilen proje için Selfy ve Google Play bir araya gelerek Selfy’lilere eşi benzeri olmayan teklif ve uygulama yarattı! Üstelik bu tekliflerden hem faturalı hem de faturasız hatlı Selfy’liler yararlanabiliyor!

Turk Telekom Bedava Google Play Kredisi Nasıl Alınır 1

Google Play Kredimi Nasıl Alırım?

1.Bulunduğun teklife göre Play5TL ya da Play10TL yazıp 4545’e gönderilmesinden sonra gelen mesaj içerisinde yer alan linke tıkla!

2.Google hesabın mevcut ise “Oturum Aç” butonuna tıkladıktan sonra Google kullanıcı adı ve şifreni kullanarak oturum açabilirsin.

3.Google Play üzerinde açılmış olan sayfada yer alan “Kodunuzu Kullanın” alanında söz konusu aya ait olan sana özel kodun, boşluklu alana otomatik olarak doldurulmuş şekilde gelecek. “Kodu Kullan” butonuna tıkla.

4.Google Play Kredi kodunuzun tutarı 5 TL yada 10 TL tutarındaki kredinizin Google Play üzerinde bulunan hangi hesaba aktarılacağı bilgisi tarafından istenecektir. Kontrolünüz sonrasında söz konusu hesabınız doğru ise ONAYLA butonu üzerinden işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

5.Tüm bu işlemlerinizi eksiksiz gerçekleştirmemizin ardından tarafınıza söz konusu Google Play Kredinizin eklendiğine dair mesaj bilgilendirilmesi gelecektir.

6.Hatırlatmamız ve dikkat etmeniz gereken son konu ise mevcut Türk Telekom Google Play Kediniz 12 ay boyunda ve her ay yenilenmek üzere size sunulacak olup, bahsettiğimiz bu işlemi her ay düzenli olarak olarak gerçekleştirmeniz gerekecektir.SAKIN UNUTMA… 

Şartlar Nelerdir?

Tekliflerden faydalanmak için Selfy üyesi olmalısın. 7-25 yaş arasında olup hala Selfy’li değilsen paketi almak için SELFY yazıp 4545’e SMS gönderebilirsin.

Turk Telekom Bedava Google Play Kredisi Nasıl Alınır başlıklı yazımız ile ilgili tüm öneri ve düşüncelerinizi yorumlar kısımından bizlere iletebilirsiniz.

Bedava Google Play Kredisi İle İlgili Tüm Detaylar Ve Kampanyadan Yararlanmak İçin Türk Telekom Resmi İnternet Sitesini Ziyaret Edebilirsiniz.TIKLAYINIZ…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu