Türk Telekom

Türk Telekom 7 TL’ye Ek 2 GB İnternet Kampanyası!

Türk Telekom, interneti yetmeyen abonelerine yönelik olarak bir internet kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında 2 GB’ lık ek internet paketi almak isteyen aboneler, oldukça uygun fiyata internet alma hakkına sahip olurlar. Bu yazımızda Türk Telekom 7 TL’ye Ek 2 GB İnternet Kampanyası hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom, internet kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Türk Telekom 7 TL’ye Ek 2 GB İnternet Kampanyası kapsamında 2 GB ek internet satın almak isteyen abonelere 7 TL karşılığında 2 GB internet hediye edilecek.

TÜRK TELEKOM 7 TL’YE EK 2 GB İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom 7 TL’ye Ek 2 GB İnternet Kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında interneti azalan ya da biten abonelerin satın alacakları 2 GB internet 7 TL karşılığında verilmektedir.

Türk Telekom 7 TL’ye Ek 2 GB İnternet Kampanyasına katılan aboneler, SMS ile başvurunun ardından 2 GB internet paketlerini satın alma ve kullanma hakkına sahip olurlar. 2 GB internet kullanımı 7 TL karşılığında kolaylıkla satın alınabilmektedir.

TÜRK TELEKOM 7 TL’YE EK 2 GB İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANIRIM?

Türk Telekom 7 TL’ye Ek 2 GB İnternet Kampanyasından faydalanmak isteyen Türk Telekom aboneleri, 2 GB internet almak için öncelikle SMS ile başvuruda bulunmak zorundadır. Türk Telekom aboneleri cep telefonlarının mesaj bölümünden 2GB EK yazıp 5555’e SMS göndererek kampanyaya başvuruda bulunabilirler.

Türk Telekom 7 TL’ye Ek 2 GB İnternet Kampanyasına SMS ile başvuru ardından 7 TL karşılığında 2 GB internet kullanmaya başlamak mümkün olacaktır. Faturalı ve faturasız Türk Telekom abonelerinin yararlanabilecekleri bu kampanya kapsamında 7 TL ücret faturalı hat sahiplerinin bir sonraki faturasına yansıtılırken faturasız hat sahiplerinin bakiyesinde yeterli TL olması gerekmektedir.


TÜRK TELEKOM 7 TL’YE EK 2 GB İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom 7 TL’ye Ek 2 GB İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Türk Telekom 7 TL’ye Ek 2 GB İnternet Kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Türk Telekom 7 TL’ye Ek 2 GB İnternet Kampanyası kapsamında faturasız hat aboneleri belirlenen tarifelere geçme karşılığında, faturalı hat sahipleri ise 12 ay tarifede kalma sözü ile 2 GB internet alma hakkı sunulmaktadır.
  • Türk Telekom 7 TL’ye Ek 2 GB İnternet Kampanyası kapsamında internet alabilmek için öncelikle kampanyaya SMS ile başvuruda bulunmak gerekmektedir.
  • Türk Telekom 7 TL’ye Ek 2 GB İnternet Kampanyasından verilen 2 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Türk Telekom 7 TL’ye Ek 2 GB İnternet Kampanyasından kazanılan 2 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Türk Telekom 7 TL’ye Ek 2 GB İnternet Kampanyasından verilen 2 GB internet faturalı hat kullanıcılarına ilk 12 ay 7 TL, sonraki 12 ay 15 TL olarak belirlenmiştir.
  • Türk Telekom, Türk Telekom 7 TL’ye Ek 2 GB İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu