Türk Telekom

Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi Sadece 9,18 TL

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte Türk Telekom, abonelerine internet hediyesi vermeye devam ediyor. Türk Telekom ‘dan bu sefer gelen hediye bolca internet oldu. Türk Telekom aboneleri 30 GB sahur paketini uygun fiyata satın alabilecekler. Bu yazımızda Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi Sadece 9,18 TL başlığının detaylarını anlatacağız.

Türk Telekom abonelerini ramazan ayı boyunca internetsiz bırakmayacak kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Bu kapsamda faturalı hat aboneleri için 30 GB internet paketi hazırlandı. Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi faturalı hat aboneleri için sadece 9,18 TL karşılığında verilecek.

TÜRK TELEKOM 30 GB SAHUR PAKETİ KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyası, tüm faturalı Türk Telekom abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında faturalı Türk Telekom aboneleri, sahurda kullanabilecekleri 30 GB interneti 9,18 TL karşılığında satın alabilecekler.

Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyasından verilen 30 GB internet, Ramazan ayı boyunca gece 00:00 – 06:00 saatleri arasında rahatlıkla kullanılabilecek. Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin SMS ile kampanyaya katılması gerekecek.

TÜRK TELEKOM 30 GB SAHUR PAKETİ KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyasından yararlanmak isteyen Türk Telekom abonelerinin öncelikle SMS ile başvuruda bulunması gerekmektedir. Başvuru sonrasında abonelerin hatlarına 9,18 TL karşılığında sadece sahur vakitlerinde kullanabilecekleri 30 GB internet hediyesi yüklenecektir.

Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyasına katılmak için cep telefonunun mesaj bölümünden Sahur 30GB yazıp 5555’e SMS göndermek gerekmektedir. SMS ile başvurunun ardından abonelerin hatlarına sahurda geçerli 30 GB internet yüklenecektir.


TÜRK TELEKOM 30 GB SAHUR PAKETİ KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyası, tüm faturalı Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyası kapsamında abonelere sahurda geçerli 30 GB internet hediye edilmektedir.
 • Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin SMS ile kampanyaya katılması gerekmektedir.
 • Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyasından verilen internetin kullanım süresi her gün gece 00:00 – 06:00 arasında geçerli olacaktır.
 • Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyasından kazanılan 30 GB internet sadece 9,18 TL karşılığında satın alınabilir.
 • Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyasından verilen 30 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyasından kazanılan 30 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
 • Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyasından alınan 30 GB internetin kullanım süresi bir aydır. Kullanım süresi dolduğu zaman kalan haklar otomatik olarak iptal edilecektir.
 • Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyası kapsamında kalan internet hakkını öğrenmek için cep telefonunun mesaj bölümünden INTERNET yazıp 5555’e SMS göndermek gerekmektedir.
 • Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyasını iptal etmek için cep telefonunun mesaj bölümünden IPTAL SAHUR 30GB yazıp 5555’e SMS göndermek gerekmektedir.
 • Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyası kapsamında verilen 30 GB internet kullanım süresinden önce bittiğinde aboneler var olan internet paketleri üzerinden ücretlendirilirler.
 • Türk Telekom, Türk Telekom 30 GB Sahur Paketi kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu