Türk Telekom

Türk Telekom 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası!

Türk Telekom, her yıl Ramazan ayına özel abonelerine bedava internet hediyesi veriyor. Bu yıl da Ramazan ayına sayılı günler kala Türk Telekom abonelerinin gözü, gelecek olan bedava internet kampanyasına çevrildi. Bu yazımızda Türk Telekom 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom, her özel günde ve dönemde olduğu gibi Ramazan ayında da abonelerine birbirinden ilgi çekici internet hediyeleri veriyor. 2021 yılı Ramazan ayına sayılı günler kala, Türk Telekom abonelerinin gözü yine operatörlerinden gelecek hediye kampanyası haberine çevrildi.

TÜRK TELEKOM 2021 RAMAZAN AYI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında her yıl Türk Telekom abonelerine faturalı ya da faturasız hat sahibi olması fark etmeksizin bedava internet hediyesi verilmektedir.

Türk Telekom 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında bu sene de Ramazan ayına özel internet hediyesi verilecek. Geçen yıllarda da Ramazan ayına özel internet hediyesi veren operatör, 2021 yılı Ramazan ayı için de hazırladığı kampanyayı açıkladı. Açıklama kapsamında bu yıl tüm Türk Telekom abonelerine 1 GB internet hediye edilecek.

TÜRK TELEKOM 2021 RAMAZAN AYI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Türk Telekom 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından yararlanmak isteyen Türk Telekom abonelerinin öncelikle Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını cep telefonlarına indirmeleri gerekmektedir. Uygulamanın indirilmesinin ardından cep telefonu numarası ve şifre ile uygulamaya giriş yapılmalıdır.

Türk Telekom 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına giren aboneler, ana sayfada yer alan “Türk Telekom Ramazan’a Özel İnternet” sekmesine tıklanmalıdır. Sekmeye girişin ardından sayfada yer alan “Kampanyaya Katıl” butonuna basarak bedava internet hakkına sahip olmak mümkün olacaktır. Türk Telekom 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilen 1 GB internet hediyesi bir ay boyunca kullanılabilir.

Türk Telekom 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından yararlanmak isteyen BİMcell, POCell, TeknosaCell, VestelCell ve PTTCell abonelerinin cep telefonlarının mesaj bölümünden HEDIYE1GB yazıp 5555’e SMS göndermesi yeterli olacaktır.

TÜRK TELEKOM 2021 RAMAZAN AYI BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Türk Telekom 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanıyor;

  • Türk Telekom 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanan bir kampanyadır.
  • Türk Telekom 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında tüm Türk Telekom abonelerine bir ay boyunca 1 GB internet hediye edilmektedir.
  • Türk Telekom 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından internet hediyesini almak isteyen abonelerin Türk Telekom Online İşlemler uygulamasına giriş yapması gerekmektedir.
  • Türk Telekom 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasına girerek kampanyaya katılan abonelerin hatlarına otomatik olarak 1 GB internet hediyesi tanımlanacaktır.
  • Türk Telekom 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilen 1 GB internet bir ay boyunca kullanılabilecektir.

  • Türk Telekom 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası kapsamında verilen 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Türk Telekom 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından kazanılan 1 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Türk Telekom 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyasından kalan internet hakkını öğrenmek isteyen aboneler, cep telefonlarının mesaj bölümünden faturalı hat aboneleri için KALAN ya da INTERNET yazıp 5555’e SMS, faturasız aboneler için KALAN HEDIYE1GB yazıp 5555’ e SMS göndermek zorundadır.
  • Türk Telekom, Türk Telekom 2021 Ramazan Ayı Bedava İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu