Türk Telekom

Ttnet İnternet Kampanyaları Ve Paketleri 2020 » Bedava İnternet

Ttnet İnternet Kampanyaları Ve Paketleri 2020 TTNET, Türkiye’de internet alt yapısı sağlayan ve aynı anda birden fazla şirkete sunan bir servis sağlayıcısıdır. Mevcut veritabanı sayesinde çok hızlı internet ve yükleme sağlar. Bugün, bazı internet sağlayıcıları kendi sunucularını kullanırken, hemen hemen hepsi Ttnet altyapısını kullanıyor, bu yüzden diğer tüm unsurları düşündüğünüzde, en mantıklı internet sağlayıcısının Ttnet olduğunu söyleyebiliriz.

En iyi hız ve teknik destek olarak göstebileceğimiz Ttnet, kampanyalarıyla da önemli bir seçenek olduğunu gösteriyor. Bu içeriğimzde, sizin için Ttnet kampanyalarını incelemek, avantajlarından bahsetmek istedik. İşte Ttnet İnternet Kampanyaları ve Paketleri …

Ttnet İnternet Kampanyaları Ve Paketleri 2020

1-Ttnet 3 Aylık Ücretsiz İnternet Kampanyası

Son zamanların en popüler kampanyalarından biri olan 3 Aylık Ücretsiz Kampanyası, tüm yeni abonelere sunulmaktadır. Bu kampanya sayesinde İnternet’i ilk 3 ay boyunca sınırsız ve fiber hızında kullanmaya başlayabilirsiniz. Faturalarınız 4. aydan itibaren gelmeye başlar.

Ayrıca zengin ve her yaşa hitap eden eğitim paketlerinden de yararlanabilirsiniz. Türk Telekom dijital servislerinden de anında yararlanabilirsiniz. Ttnet İnternet Kampanyaları Ve Paketleri 2020

Bu arada, diğer internet servis sağlayıcılarından geldiyseniz; Bu durumda ayrıca 150 TL ekstra indirim alırsınız. 150 TL, 4. aydan sonraki gelecekteki faturalarınıza yansıtılacaktır.

Ücretsiz kurulum da bu kampanyadan yararlanabileceğiniz seçenekler arasında.

Elbette, bir modem satın alırsanız, taahhüt sürenizi dikkate alarak bir indirim ve taksitiniz olacaktır. Bu durumda, modem ücreti bölünür ve faturalarınıza aylık olarak yansıtılır.

Bu kampanya dahilinde S, M ve L paketleri satın alabilirsiniz. İsterseniz, bunlar hakkında kısaca konuşalım:

İNTERNET BAĞLANTI PROBLEMLERİ VE ÇÖZÜMÜ

1-1-Ttnet S Paketi

8 Mbps hıza kadar internette gezinebileceğiniz bu pakete 27 ay boyunca 74,90 TL’ye sahip olabilirsiniz. Bu kampanyaya ücretsiz eğitim paketleri de dahildir. Bu şekilde, istediğiniz eğitim paketini hemen tanımlayabilirsiniz. Başka bir internet servis sağlayıcısından gelirseniz, 150 TL indirim uygulanır.Ttnet İnternet Kampanyaları Ve Paketleri 2020

McAfee, Muud Premium ve TT Wifi Unlimited’ı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz.

1-Ttnet 2 M Paket

İnternette 10 Mbps hızında, 3 ay ücretsiz sörf yapabileceğiniz bu pakete sahip olabilirsiniz. Bu kampanyaya ücretsiz eğitim paketleri de dahildir. Bu şekilde, istediğiniz eğitim paketini hemen tanımlayabilirsiniz. Başka bir internet servis sağlayıcısından gelirseniz, 150 TL’lik indirim uygulanır.

McAfee, Muud Premium ve TT Wifi Unlimited’ı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca, dijital depolama için 10 GB depolama alanı sunduğuna dikkat edilmelidir.

1-3- Ttnet L Paket

İlk 3 ay boyunca ücretsiz olan bu paket, 27 aylık taahhüdünüz için Ücretsiz eğitim paketleri sunuyor. Bu paketi 104,90 TL’ye sahip olabileceğinizi belirtmek gerekir. Başka bir internet servis sağlayıcısından gelirseniz, 150 TL’lik faturanız düzenlenecektir. Bu paketin en önemli özelliği kuşkusuz Fiber Internet kullanıyor olmasıdır.

McAfee, Muud Premium ve TT Wifi Unlimited’ı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca, dijital depolama için 10 GB depolama alanı sunduğuna dikkat edilmelidir.

Yukarıdaki kampanyaların tümüne ek avantajlar: Ttnet İnternet Kampanyaları Ve Paketleri 2020

McAfee Antivirus ile Türk Telekom Koruması, McAfee Antivirus ile Koruma, Türk Telekom İçerik Müziği, Müzik İçeriği, TT Dijital Depo, TT Dijital Depo, İngilizce Türk Telekom Akademisi, Akademi İngilizce, Binlerce Noktada WiFi, Binlerce Noktada WiFi gibi avantajlardan yararlanabilirsiniz.

2-  Ttnet Selfy Evde İnternet Kampanyası

Ttnet İnternet Kampanyaları Ve Paketleri 2020

Ttnet İnternet Kampanyaları Ve Paketleri 2020

Selfy evde İnternet Kampanyası, fiber internet altyapısının sağlandığı bir yerde yaşıyorsanız alabileceğiniz en iyi kampanyalardan biridir. Özellikle öğrenciler tarafından tercih edilir. Bu kampanyanın ayrıntılarına sizin için ulaştık.

Fiber internete jet hızıyla ulaşmak istiyorsanız; Bu hizmeti 12 aylık bir taahhüt için alabilirsiniz. Özel marka işbirliği kampanyalarından da yararlanabilirsiniz.

Ücretsiz kurulumdan da yararlanabilirsiniz.

2-1- S Paketi

16 Mbps’ye kadar sınırsız fiber internet. Online başvuru sahipleri için anında 50 TL indirim. McAfee, Muud Premium ve TT Wifi Unlimited gibi ücretsiz dijital hizmetler. İndirimli modem ve ücretsiz kurulum. Kampanyanın fiyatı 79,90 TL.

2-2- M Paket

24 Mbps’ye kadar sınırsız fiber internet. Online başvuru sahipleri için anında 50 TL indirim. McAfee, Muud Premium ve TT Wifi Unlimited gibi ücretsiz dijital hizmetler. İndirimli modem ve ücretsiz kurulum. Kampanyanın fiyatı 89,90 TL.

2-3 L Paket

35 Mbps’ye kadar sınırsız fiber internet. Online başvuru sahipleri için anında 50 TL indirim. McAfee, Muud Premium ve TT Wifi Unlimited gibi ücretsiz dijital hizmetler. İndirimli modem ve ücretsiz kurulum. Kampanyanın fiyatı 99,90 TL.

3- İnternet Kampanyası

Her evde internete sahip olmak için Ttnet tarafından başlatılan kampanyalardan biri olan İnternet Kampanyası tüm bütçeler için en iyi seçenekleri sunuyor. Sadece 39,90 TL karşılığında hem evde hem de işte sınırsız internet deneyimi yaşayabilirsiniz. Kurulum ücretsizdir ve isteyen herkes indirimli modem kampanyasından hemen yararlanabilir.

TÜRK TELEKOM SELFY BEDAVA İNTERNET KAZANMA

4 Jetli Kampanya

Türk Telekom altyapısını kullanan en hızlı internetin Fiber internet olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Ttnet internet servis sağlayıcısının en hızlı kampanyası Jet kampanyası olduğu için fiberden 2 kat daha hızlı internet erişimi sunuyor.

İlk 6 aya kadar 2 kat daha fazla hız sunan bu paket, otomatik olarak fiber hızına geçer. Ttnet İnternet Kampanyaları Ve Paketleri 2020

McAfee, Muud Premium ve TT Wifi Unlimited’ı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Ayrıca, dijital depolama için 10 GB depolama alanı sunmaktadır. S paketinden 74,90 TL’den başlayan fiyatlarla başlayabilir ve 104,90 TL’ye kadar XXL paketine kadar kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

5- İnternet Festivali Kampanyası

İnternet Festivali Kampanyası, Ttnet’in en son kampanyalarından biridir. Bu paket, şehriniz ve bölgeniz için özel olarak tasarlanmıştır. S, M ve L paketleri, yüksek hızlı ve fiber hızlı internet deneyimleyeceğiniz bu kampanyada sizleri bekliyor olacak.

5-1- Paket

24 Mb için 62,90 TL karşılığında 8 Mbps’ye kadar internette gezinebileceğiniz bu pakete sahip olabilirsiniz. Bu kampanyaya ücretsiz eğitim paketleri de dahildir. Bu şekilde, istediğiniz eğitim paketini hemen tanımlayabilirsiniz. Başka bir internet servis sağlayıcısından gelirseniz, 150 TL’lik indirim sağlanır.

5-2- M Paket

12 Mbps’ye kadar sınırsız fiber internet. Online başvuru sahipleri için anında 50 TL indirim. McAfee, Muud Premium ve TT Wifi Unlimited gibi ücretsiz dijital hizmetler. İndirimli modem ve ücretsiz kurulum. Bu kampanyanın fiyatı 69,90 TL. Bu paketi 24 aylık taahhüdünüz için satın alabilirsiniz. Ttnet İnternet Kampanyaları Ve Paketleri 2020

5-3- L Paket

En hızlı ve en ideal paketlerden biri olan L Paketinin fiyatı 84,90 TL. Online başvuru sahipleri için anında 50 TL indirim. McAfee, Muud Premium ve TT Wifi Unlimited gibi ücretsiz dijital hizmetler de beraberinde gelir. İndirimli modem ve ücretsiz kurulum özelliği bulunmaktadır. Kampanyanın fiyatı 84,90 TL.

İstediğiniz paketi belirleyin ve en yakın Ttnet şubesine başvurarak aboneliğinizi başlatın. Ya da internet üzerinden de başvuru yapabilirsiniz. Online başvuruda 50 TL indirim olduğunu belirtmemiz gerekiyor.

Ttnet İnternet Kampanyaları Ve Paketleri 2020 başlıklı yazımız ile ilgili düşüncelerinizi yorumlar kısımından bizlere iletebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Turk Telekom Bilgi Yarışması Eleg Para Kazanma başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu