Turkcell

Ozan SuperApp Nedir? Güvenilir mi? Hesap Nasıl açılır?


Ozan SuperApp, Online olarak para gönderme ve alma işlemlerini yapabileceğiniz yeni bir uygulamadır. Ozan Elektronik Para uygulaması üzerinden ya da web sitesinden çok rahat bir şekilde TL ya da döviz hesapları oluşturabilmekte ve para transferlerinizi yapmaya anında başlayabilirsiniz.

Ozan SuperApp Nedir?

Ozan SuperApp, sınırlandırmaları ortadan kaldırarak online bir şekilde hem TL hem de döviz hesabı oluşturarak para gönderme ve para alma işlemlerinizi yapabileceğiniz online bir uygulama olarak hizmete sunulmuştur. Ozan SuperApp sayesinde 7 gün 24 saat boyunca para transferlerinizi hem çok rahat bir şekilde hem de hızlıca yapabilme imkanına sahip olursunuz. Ozan SuperApp’yi kullanabilmek için Türkiye’de bulunmanıza da gerek yok; dünyanın herhangi bir yerinden rahatlıkla bu işlemlerinizi yapabilme şansına sahipsiniz.
Ozan SuperApp uygulaması ile dünyanın dört bir yanından istediğiniz gibi sadece dakikalar içerisinde TL, USD ya da EUR hesabı açabilmekte ve bu hesaplardan paranızı yönetmeye başlayabilmektesiniz. Ozan SuperApp uygulamasından bir hesap açtıktan sonra bu hesabınızdan para transferi yapabilir, eğer dilerseniz parayı Ozan kullanıcılarına da gönderebilirsiniz. Bunun yanı sıra Ozan hesabınız üzerinden farklı bir Ozan kullanıcısına da 7/24 ücretsiz bir şekilde para transferi yapabilme imkanına sahipsiniz.

Ozan SuperApp güvenilir mi, yasal mı?

Ozan SuperApp, yalnızca bireysel kullanıcılar için değil işletme sahipleri için de finansal çözümler sunuyor. Ozan adını yeni duyurmuş bir şirket olsa bile yasal olarak herhangi bir illegal durumu bulunmamaktadır. Ozan tamamen güvenilir ve yasal bir şirkettir.
Bununla birlikte Ozan, BDDK lisansına sahip bir kuruluştur; yani yasal bir şekilde hesaplarınızı tamamen güvenilir olarak yönetmenizi sağlamaktadır. Ozan Elektronik Para A.Ş., BDDK tarafından yetkilendirilerek, Ocak 2020 tarihinden itibaren TCMB gözetiminde hizmet vermekte olan lisanslı bir şirkettir.

Ozan SuperApp Hesap nasıl açılır

Ozan SuperApp hesap açma işlemi için; Ozan web adresine girmenizin ardından sağ üst kısımda yer almakta olan yeşil alan içerisinde ‘SİNG UP’ yani “kayıt ol” butonuna tıklayın ve önünüze gelen sayfada sizlerden talep edilen bilgileri doldurun. Ardından alt kısımda yer alan ‘Create Account’ yani “hesap oluştur” sekmesine tıklayın ve hesabınızı kullanmaya başlayın.

Ozan SuperApp apk & indirme

Ozan SuperApp uygulamasını Android ve iOS platformlarında kullanabilme imkanına sahipsiniz. Herhangi bir ücret ödemeden uygulamayı marketlerde bulabilmektesiniz.

Ozan SuperApp kimin?

Ozan SuperApp uygulamasının genel müdürü koltuğunda Ömer Suner oturmaktadır; uygulamanın Yönetim kurulu başkanı ise Erdal Özcan’dır.

Ozan SuperApp referans kodu ile nasıl para kazanılır? Ozan Superapp 25 TL kazanma

Uygulamaya kayıt olmanızın ardından sizlere özel olarak sunulan referans kodunu arkadaşlarınıza gönderdiğiniz takdirde, sizin referans kodunuzla kayıt işlemleri yaptırabilmektedirler. Ve eğer sizin kodunuzla kayıt yaptırırlarsa, 5 TL kazanmaktasınız. Bu kampanya ise yalnızca 5 arkadaş ile sınırlı bir kampanyadır, yani toplam 25 TL kazanabilme şansına sahipsiniz.

Ozan SuperApp hesap silme

Ozan SuperApp hesap silme ya da kapatma taleplerinizi de sorunsuz bir şekilde yerine getirmektedir. Hesabınızı dilediğiniz zaman kapatma talebinde bulunabilmektesiniz. Ozan SuperApp hesabınızı kapatma ya da silme işlemleri için iletişim bilgilerinden ulaşabilme imkanına sahipsiniz. Ancak uygulamanın, hesap kapatma ya da hesap silme işlemleri yapsanız bile kişisel bilgilerinizi 7 yıl süresince saklama hakkına sahip olduğunu belirtmek gerekir. Ozan SuperApp uygulaması birtakım özel durumlar için kişisel verilerinizi çok daha uzun süre saklama hakkına da sahiptir.Source link

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu