Turkcell

Ozan SuperApp Hesap Silme ve Kapatma


Ozan SuperApp Hesap Silme – Hesap Kapatma

Ozan SuperApp uygulaması, hesap silme ya da hesap kapatma taleplerinizi de anında yerine getirmektedir. Hesabınız eğer gizlilik politikalarının dışından kullanılmışsa ya da yasa dışı bir şekilde kullanılmışsa hesabınızı silme veya kapatma talebinde bulunabilmektesiniz. Ozan SuperApp hesabınızı kapatmak ya da silmek için iletişim bilgilerinden de yararlanabilirsiniz.
Ozan SuperApp uygulamasının İletişim Bilgileri ise aşağıdaki gibidir;
– E-Posta adresi: merhaba@ozan.com,
– Telefon numarası: 0850 226 83 23
– Ozan SuperApp Resmi İnternet Sitesi: www.ozan.com
Ozan SuperApp uygulamasının, hesabınızı kapatmak ya da silmek için gereken işlemleri yapılsa bile kayıt olurken sunmuş olduğunuz bütün kişisel verilerinizi hesabınız açık kaldığı süre boyunca ve 7 yıl süresince saklama hakkına sahip olduğunu belirtmek gerekir. Ozan SuperApp uygulaması birtakım özel koşullar altında kişisel bilgilerinizi çok daha uzun süre de saklama hakkına sahiptir. Bu duruma bir örnek vermek gerekirse; iddia, şikayet ya da bir sorun ile ilgili hesap bilgilerinizin saklanması durumuna yol açabilmektedir. Üye olduğunuz esnada sizlere gizlilik politikasında içerisinde de bilgilerinizin saklanacağı ancak belirli bir sürenin sonunda da silineceği konusunda gerekli açıklama zaten yapılmaktadır.
Bunun nedeni ise hesabınızın yasa dışı herhangi bir işleme karışması dolayısıyla şüpheli bir duruma düşeceğinden, hesap verilerinize ulaşılması gerektiğindendir.

Ozan SuperApp Nedir? Ne işe yarar?

Yepyeni bir uygulama olarak hizmet sunmaya başlayan Ozan SuperApp; bir online para gönderme ve alma uygulamasıdır. Para gönderimi ve para alımı konusunda fazlasıyla iddialı bir uygulama olan Ozan SuperApp, marketlerdeki yerini almış durumda. Telefonunuzu kullanarak sadece saniyeler içerisinde oldukça hızlıca bir şekilde işlem yapmanızı sağlamakta olan bu uygulamayı Android ve iOS platformlarında rahat bir şekilde bulabilirsiniz.
Ozan SuperApp kullanarak hem online olarak döviz hem de TL işlemlerini yapabilmektesiniz. Normal bankaların talep ettikleri döviz hesapları gibi birbirinden detaylı ve ince hesaplamalardan ayrılmış olan bu kullanışlı uygulama ile birlikte online bir şekilde paranızı yönetebilme imkanına kavşabilirsiniz.

Geleneksel bankalarda karşılaşmakta olduğumuz mesai saatleri, öğle araları gibi durumların dışına çıkmış olan Ozan SuperApp uygulaması ile birlikte 7 gün 24 saat boyunca işlemlerinizi yapabilmeniz mümkün. Uygulama yerli olsa bile dünya genelinde kullanılabilecek şekilde dizayn edilmiş ve kullanıma sunulmuştur. Bu sayede dünyanın herhangi bir yerinden paranızı telefonunuzdan kontrol edebilme ve yönetebilme imkanına sahipsiniz.

Ozan SuperApp Güvenilir bir uygulama mı?

Ozan Superapp uygulaması, BDDK lisansını almış resmi bir kurumdur. Yasal bir şekilde hesaplarınızı yönetmenizi sağlayan ve güvenilir bir şekilde para transferlerinizi gerçekleştirmenizi sağlayan bu uygulama yasal ve güvenilir bir uygulamadır. Ozan SuperApp uygulaması, BDDK tarafından yetkilendirilen ve 2020 yılından itibaren de TCMB’nin gözetimine girmiş bir şekilde hizmet veren lisanslı bir şirkettir. Ozan SuperApp uygulamasını gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.Source link

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu