Turkcell

Ozan SuperApp 25 TL Nasıl Kazanılır? Resimli ANLATIM


Ozan SuperApp 25 TL Nasıl Kazanılır?

Ozan SuperApp uygulaması sayesinde online bir şekilde 7 gün 24 saat boyunca hem para gönderme hem de para alma işlemlerinizi gerçekleştirebilme imkanına sahipsiniz. Oldukça yeni bir uygulama olan Ozan SuperApp son derece güvenilir bir kuruluşa aittir ve gerekli bütün izin ve lisanları da almıştır. Bunların yanı sıra, bu uygulamaya sizin referans kodunuz ile üye olarak hesap açan 5 arkadaşınız sayesinde toplamda 25 kazanma şansına da sahipsiniz. Peki Ozan SuperApp ile 25 TL nasıl kazanılır?

Ozan SuperApp Uygulaması

Ozan SuperApp uygulaması tıpkı papara benzeri bir para transferi uygulamasıdır. Hem finansal işlemlerinizi yönetebilir; para gönderip para alabilir hem de oyun kodları satın alabilirsiniz. Oldukça yakın bir zamanda çıkartılacak olan Ozan kart sayesinde ise alışverişlerinizi de bu uygulamadan yapabileceğiniz Ozan SuperApp kullanımı da bir o kadar basittir. Bunun yanında hesabınızı TL, USD ya da EUR hesabı olarak da açabilmektesiniz.

Ozan SuperApp Referans Kodu ile 25 TL Nasıl Kazanılır?

Ozan SuperApp uygulaması referans kodu ile kullanıcılarına 25 TL dağıtıyor. Eğer sizden önce bir arkadaşınız Ozan SuperApp uygulamasına üye olup bir hesap açtıysa, onun referans kodu sayesinde siz de Ozan SuperApp uygulamasına kayıt olabilir üstüne üstlük üye olarak arkadaşınıza 5 TL kazandırabilirsiniz. Elbette bu durum sizin için de geçerli. Kayıt olmanızın ardından sizlere bir kod verilmektedir. Size sunulmuş olan bu Ozan referans kodu sayesinde henüz Ozan uygulamasına üye olmamış olan 5 kişi arkadaşınızı bu uygulamaya davet edebilir ve sizin referans kodunuz ile burada bir hesap açmalarını sağlayabilirsiniz. Bu sayede davet ettiğiniz ve sizin kodunuz ile hesap açan her bir arkadaşınızdan da 5 TL kazanacaksınız. Ancak yalnızca 5 arkadaş seçebilme imkanına sahipsiniz. Yani toplamda 25 TL kazandıran bir kampanya. Arkadaşınız hesap açarken referans kodunuzu istenen alana girdiği zaman hesabınıza otomatik bir şekilde 5 TL aktarılacaktır.

Ozan SuperApp 25 TL Kazanma Resimli ANLATIM – Ozan SuperApp Referans koduSource link

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu