Migros Yağ Nasıl

Yağ fiyatlarının git gide yükseldiği ve cep yaptığı günlerde insanlar zincir marketlerin üretimini üstlendiği marka yağları tercih etmeye yönelmiştir. Tüketicilerin çoğu Migros’un kalitesine güvenerek bu marketin kendi üretimi olan birçok ürünü satın alıp ihtiyaçlarını daha ucuz bir maliyetle giderebiliyorlar. Tereyağı ve sıvıyağ üretimi de yapan Migros tüketicilere, muadil olarak piyasaya sürdüğü kendi marka ürünleriyle gerçek anlamda bir fiyat/ performans ürünü skalası sunuyor.

Migros Marka Tereyağı Nasıl?

İlk olarak Migros marka tereyağını ele alalım. 250 ve 500 gramlık paketlerin yanı sıra 1000 gramlık paketiyle tereyağı gibi maliyeti yüksek bir ürünü uygun fiyata elde etmemiz mümkün. Üstelik Migros marka tereyağı, marka değeri yüksek birçok tereyağı ile hemen hemen aynı tat kalitesini sunuyor. Ayrıca, haftalık veya aylık sunduğu indirim fırsatlarıyla söz konusu ürünleri -’e kadar daha uyguna mal edebilirsiniz. Küçük ölçekli marketlerin kendi inisiyatifleriyle ürettikleri çoğu yağdan daha kaliteli olmanın yanı sıra bilinen markalara da tat ve kalite olarak yakınlığıyla Migros marka tereyağı tüketiciler için iyi bir seçenek sunuyor.

Migros Marka Ayçiçek Yağı Nasıl?

Özellikle ülkemizin pandemi ile mücadele ettiği bu iki yıllık süreç içerisinde fiyatı en çok yükselen gıda malzemelerinden biri Ayçiçek yağı olmuştur. Yemek yapımında ve kızartmalarda olmazsa olmaz olan Ayçiçek yağının son derece fahiş fiyatlara satıldığı bu dönemlerde çoğu marketin kendileri için ürettiği Ayçiçek yağları tüketicilerin birincil tercihi olmuştur. Çoğu markette olduğu gibi Migros da kendi adında marka Ayçiçek yağı üretiyor ve satıyor. Migros kalitesine güvenen her kesimden tüketici alışveriş esnasında Migros marka Ayçiçek yağını fiyat/performans ürünü olarak satın alıp aile bütçesine katkıda bulunuyor.

Hem Bütçe Dostu Hem kaliteli

Migros’un; 1,2 ve 5 litre olarak satışa sunduğu Ayçiçek yağları bütçe dostu muadil ürünler olarak rağbet görürken kalitesinden taviz vermemesiyle de bilinçli tüketicinin seçimleri arasına girmektedir.
Piyasadaki marka ayçiçek yağlarına bütçesi yetmeyenler nispeten daha ucuz yağlara yönelen tüketici, bu yağın koku yapmaması, ağırlaşmaması ve kaliteli olması nedeniyle Migros marka ayçiçek yağını tercih ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir