Turkcell

Migros Kazan Money’leri Bedavaya Getir İnterneti Kampanyası!

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone tarafından ortak yapılan kampanyalara bir yenisi daha eklendi. Operatörlerin bu seferki kampanyası Migros üzerinden geldi. Bu yazımızda Migros Kazan Money’leri Bedavaya Getir İnterneti Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Migros, Money kart üzerinden tüm cep telefonu kullanıcılarına özel bir kampanya hazırladı. Migros Money kart sahipleri, yapacakları alışverişlerde kazanacakları Moneyleri bedava internete dönüştürerek kullanabilecekler.

MİGROS KAZAN MONEY’LERİ BEDAVAYA GETİR İNTERNETİ KAMPANYASI NEDİR?

Migros Kazan Money’leri Bedavaya Getir İnterneti Kampanyası, tüm faturalı ve faturasız Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Money kart ile yapılan alışverişler karşılığında kazanılacak Moneyler internete dönüştürülecektir.

Migros Kazan Money’leri Bedavaya Getir İnterneti Kampanyasına katılmak için abonelerin Migros üzerinden Money kart kullanarak alışveriş yapması gerekmektedir. Alışveriş sonucunda kazanılacak olan Moneyler istenildiği zaman bedava internet kullanım hakkına çevrilebilir.

MİGROS KAZAN MONEY’LERİ BEDAVAYA GETİR İNTERNETİ KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Migros Kazan Money’leri Bedavaya Getir İnterneti Kampanyasından yararlanmak isteyen Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone aboneleri öncelikle Migros marketler üzerinden alışveriş yaparak Money biriktirmek zorundadır.

Biriken Moneylerin internete dönüştürülebilmesi için Migros mobil uygulamasına giriş yaptıktan sonra “Profil” menüsü üzerinden “Diğer Kazançlarım” ekranına girerek “Moneynet” bölümünden şifre alınması gerekmektedir. Alınan şifre ile cep telefonunun mesaj bölümüne gelen cep telefonu aboneleri, MONEY boşluk şifreyi yazarak 3172’ye SMS olarak göndermelidir. SMS gönderimi sonrasında biriktirilen Money kadar internet hediyesi hatlarına otomatik olarak tanımlanacaktır.


MİGROS KAZAN MONEY’LERİ BEDAVAYA GETİR İNTERNETİ KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Migros Kazan Money’leri Bedavaya Getir İnterneti Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Migros Kazan Money’leri Bedavaya Getir İnterneti Kampanyası, tüm faturalı ve faturasız Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Migros Kazan Money’leri Bedavaya Getir İnterneti Kampanyası kapsamında kazanılacak bedava internet kullanım hakkı, biriktirilmiş Money miktarına göre belirlenmektedir.
  • Migros Kazan Money’leri Bedavaya Getir İnterneti Kampanyası kapsamında Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerine 2 GB, 3 GB ya da 4 GB internet kazanma şansı verilmektedir.
  • Migros Kazan Money’leri Bedavaya Getir İnterneti Kampanyasından kazanılan bedava internet hakkı sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Migros Kazan Money’leri Bedavaya Getir İnterneti Kampanyasından kazanılan internet hediyesinin başka abonelere devredilmesi mümkün değildir.
  • Migros Kazan Money’leri Bedavaya Getir İnterneti Kampanyasından bedava internet kazanmak için atılan SMS ücretsizdir.
  • Migros Kazan Money’leri Bedavaya Getir İnterneti Kampanyası kapsamında bedava internet kazanmak isteyen abonelerin öncelikle sahip oldukları Moneyleri Migros mobil uygulaması üzerinden internete çevirmesi gerekmektedir.
  • Migros Kazan Money’leri Bedavaya Getir İnterneti Kampanyasından bedava internet almak için SMS ile başvuruda bulunmak zorunludur.
  • Migros Kazan Money’leri Bedavaya Getir İnterneti Kampanyası kapsamında bedava internet alabilmek için Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerinin mutlaka şifreye sahip olması gerekmektedir.
  • Migros, Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, Migros Kazan Money’leri Bedavaya Getir İnterneti Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu