Türk Telekom

Maaşını Ziraat Bankasından Alan Emeklilere Türk Telekom Kampanyası!

Türk Telekom, maaşını Ziraat Bankasından alan emekli müşterilerine özel bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında Ziraat Bankası müşterisi olan tüm Türk Telekom abonelerine birbirinden avantajlı kullanım hakları verilecek. Bu yazımızda Maaşını Ziraat Bankasından Alan Emeklilere Türk Telekom Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom, banka ile yaptığı anlaşmalara bir yenisini daha ekledi. Ziraat Bankası ile yapılan anlaşma kapsamında emekli maaşını Ziraat Bankası üzerinden alan Türk Telekom aboneleri, +50 kulübü özel tarifesi üzerinden avantajlı kullanım haklarına sahip olacak.

MAAŞINI ZİRAAT BANKASINDAN ALAN EMEKLİLERE TÜRK TELEKOM KAMPANYASI NEDİR?

Maaşını Ziraat Bankasından Alan Emeklilere Türk Telekom Kampanyası, Ziraat Bankasından maaş alan Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Ziraat Bankası müşterileri Türk Telekom abonelikleri karşılığında uygun fiyata birçok hak kullanabilirler.

Maaşını Ziraat Bankasından Alan Emeklilere Türk Telekom Kampanyası kapsamında abonelere hem internet, hem dakika hem de SMS kullanım hakkı sunulmaktadır emekli maaşını Ziraat Bankasından alan tüm aboneler, indirimli haklardan yararlanabilirler.

MAAŞINI ZİRAAT BANKASINDAN ALAN EMEKLİLERE TÜRK TELEKOM KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANIRIM?

Maaşını Ziraat Bankasından Alan Emeklilere Türk Telekom Kampanyasından faydalanmak isteyen abonelerin öncelikle maaşını Ziraat Bankasından alıyor olması gerekmektedir. Maaşını Ziraat Bankasından alan aboneler, SMS ile kampanyaya katılabilirler.

Maaşını Ziraat Bankasından Alan Emeklilere Türk Telekom Kampanyasına katılmak için cep telefonunun mesaj bölümünden ZIRAAT boşluk T.C. kimlik numarası yazılarak 5555’e SMS gönderilmelidir. SMS gönderiminin ardından gelen mesaja ONAY yazıp tekrar gönderen aboneler, indirimli kullanım hakları satın alacaklardır.


MAAŞINI ZİRAAT BANKASINDAN ALAN EMEKLİLERE TÜRK TELEKOM KAMPANYASI İÇERİĞİ NEDİR?

Maaşını Ziraat Bankasından Alan Emeklilere Türk Telekom Kampanyası içeriği şu şekilde sıralanır;

 • 5 GB internet
 • Her yöne 750 dakika konuşma
 • Türk Telekom aboneleri ile sınırsız konuşma
 • Her yöne 750 SMS
 • Maaşını Ziraat Bankasından Alan Emeklilere Türk Telekom Kampanyası ücreti: 39 TL

MAAŞINI ZİRAAT BANKASINDAN ALAN EMEKLİLERE TÜRK TELEKOM KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Maaşını Ziraat Bankasından Alan Emeklilere Türk Telekom Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Maaşını Ziraat Bankasından Alan Emeklilere Türk Telekom Kampanyası, maaşını Ziraat Bankasından alan tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Maaşını Ziraat Bankasından Alan Emeklilere Türk Telekom Kampanyasından faydalanmak için numara taşıma, yeni hat alma, faturalı ya da faturasız hatta geçiş yapmak gerekir.
 • Maaşını Ziraat Bankasından Alan Emeklilere Türk Telekom Kampanyası kapsamında birbirinden avantajlı kullanım hakları uygun fiyata verilmektedir.
 • Maaşını Ziraat Bankasından Alan Emeklilere Türk Telekom Kampanyasına katılmak isteyen Türk Telekom abonelerinin SMS ile başvuruda bulunması gerekmektedir.
 • Maaşını Ziraat Bankasından Alan Emeklilere Türk Telekom Kampanyasına katılan abonelere 5 GB internet, 750 dakika konuşma ve 750 SMS verilmektedir.
 • Maaşını Ziraat Bankasından Alan Emeklilere Türk Telekom Kampanyası kapsamında verilen haklar sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Maaşını Ziraat Bankasından Alan Emeklilere Türk Telekom Kampanyasından kazanılan hakların üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
 • Türk Telekom ve Ziraat Bankası Maaşını Ziraat Bankasından Alan Emeklilere Türk Telekom Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu