Turkcell

Lay’s, Ruffles, Doritos Ürünleri Alana 1 GB Hediye İnternet!

Cips yemeyi sevenleri yakından ilgilendiren bir kampanya hazırlandı. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom tarafından hazırlanan bu yeni kampanya kapsamında belirlenen cips markalarından alışveriş yapan tüm abonelere 1 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda Lay’s, Ruffles, Doritos Ürünleri Alana 1 GB Hediye İnternet! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone’ nun markalar ile ortak hazırladıkları kampanyalara bir yenisi daha eklendi. Bu seferki kampanya cips yemeyi seven aboneler için geldi. Kampanya kapsamında Lay’s, Ruffles ve Doritos ürünlerinden alanlara bedava internet verilecek.

LAY’S, RUFFLES, DORİTOS ÜRÜNLERİ ALANA 1 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Lay’s, Ruffles, Doritos Ürünleri Alana 1 GB Hediye İnternet kampanyası, Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom tarafından aboneleri için ortak hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Lay’s, Ruffles ya da Doritos marka cipslerden büyük boy alan tüm abonelere 1 GB internet hediye edilmektedir.

Lay’s, Ruffles, Doritos Ürünleri Alana 1 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında internet hediyesini kazanmak için cips ürünlerinden süper boy olanlarından almak gerekmektedir. Satın alınan süper boy Lay’s, Ruffles ya da Doritos paketi içerisinde bulunan beyaz şeritte yer alan şifre üzerinden internet kazanmak mümkün olacaktır.

LAY’S, RUFFLES, DORİTOS ÜRÜNLERİ ALANA 1 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Lay’s, Ruffles, Doritos Ürünleri Alana 1 GB Hediye İnternet kampanyasından yararlanmak isteyen Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerinin öncelikle cep telefonlarına “KazandıRio” uygulamasını indirmesi gerekmektedir.

Uygulamanın indirilmesinin ardından süper boy Lay’s, Ruffles ya da Doritos paketinin içerisinde yer alan beyaz şeritte yazılı şifre site içerisinde oluşturulmuş alana girilmelidir. Şifrenin uygulamaya girilmesinin ardından hangi operatör abonesi olunursa olunsun anında 1 GB internet hediyesi hatta tanımlanacaktır.


LAY’S, RUFFLES, DORİTOS ÜRÜNLERİ ALANA 1 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASININ DETAYLARI NELERDİR?

Lay’s, Ruffles, Doritos Ürünleri Alana 1 GB Hediye İnternet kampanyasının detayları şu şekilde sıralanır;

  • Lay’s, Ruffles, Doritos Ürünleri Alana 1 GB Hediye İnternet kampanyası, tüm Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerine özel hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Lay’s, Ruffles, Doritos Ürünleri Alana 1 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında süper boy Lay’s, Ruffles ya da Doritos paketlerinden satın alan abonelere 24 saat geçerli 1 GB internet hediye edilmektedir.
  • Lay’s, Ruffles, Doritos Ürünleri Alana 1 GB Hediye İnternet kampanyasından 1 GB internet hediyesini kazanmak için abonelerin öncelikle cep telefonlarına KazandıRio uygulamasını indirmesi gerekmektedir.
  • Lay’s, Ruffles, Doritos Ürünleri Alana 1 GB Hediye İnternet kampanyası kapsamında satın alınan süper boy cips paketinden çıkan şifre KazandıRio sitesindeki uygun alana girildikten sonra internet hediyesi kazanılacaktır.
  • Lay’s, Ruffles, Doritos Ürünleri Alana 1 GB Hediye İnternet kampanyasına katılan ve şifreyi uygulamaya giren abonelerin hatlarına otomatik olarak 1 GB internet tanımlanacaktır.
  • Lay’s, Ruffles, Doritos Ürünleri Alana 1 GB Hediye İnternet kampanyasından kazanılan 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Lay’s, Ruffles, Doritos Ürünleri Alana 1 GB Hediye İnternet kampanyasından kazanılan 1 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Lay’s, Ruffles, Doritos Ürünleri Alana 1 GB Hediye İnternet kampanyası için gerekli olan KazandıRio uygulaması tüm uygulama mağazalarından ücretsiz olarak indirilebilmektedir.
  • Turkcell, Türk Telekom, Vodafone ve Fritolay, Lay’s, Ruffles, Doritos Ürünleri Alana 1 GB Hediye İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu