Vodafone

Kasım 2020 Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları!

Cep telefonu operatörleri, aboneleri için her aya özel kampanyalar hazırlıyorlar. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone aboneleri, Kasım ayı içerisinde de operatörlerinin sunduğu internet kampanyalarını kullanma şansına sahip oluyor. Bu yazımızda Kasım 2020 Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları hakkında bilgi vereceğiz.

Cep telefonu operatörleri var olan abonelerini korumak ve yeni aboneler kazanmak için sürekli olarak yeni kampanyalar hazırlıyor. Bu kapsamda Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone aboneleri, Kasım ayı için de birçok bedava internet kampanyasından yararlanabilecekler.

KASIM 2020 OPERATÖRLERİN BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI NELERDİR?

Kasım 2020 Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları şu şekilde sıralanır;

 • Turkcell Kasım 2020 Bedava İnternet Kampanyaları
 • Türk Telekom Kasım 2020 Bedava İnternet Kampanyaları
 • Vodafone Kasım 2020 Bedava İnternet Kampanyaları

TURKCELL KASIM 2020 BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI NELERDİR?

Turkcell Kasım 2020 Bedava İnternet Kampanyaları sunan operatörlerden birisidir. Her ay bedava internet kampanyaları hazırlayan Turkcell’ den Kasım ayı için de bedava internet kampanya haberleri geldi.

Turkcell Kasım 2020 Bedava İnternet Kampanyaları şu şekilde sıralanıyor;

 • Turkcell Rahat Tarifeler ile 3 GB Bedava İnternet Kampanyası
 • Turkcell Rahat Paycell Ödeme İle 1 GB Bedava İnternet Kampanyası
 • Turkcell Kart Kayıt İle 2 GB Bedava İnternet Kampanyası
 • Turkcell Fizy Sayesinde Bedava GB İnternet Kampanyası
 • Turkcell GNÇ 8 GB Bedava İnternet Kampanyası

TURKCELL RAHAT TARİFELER İLE 3 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Rahat Tarifeler ile 3 GB Bedava İnternet Kampanyası, Turkcell’ e numarasını taşıyan ya da yeni hat alan abonelere yönelik olarak hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell Rahat tarifelerden birisine geçen tüm Turkcell abonelerine 12 ay boyunca aylık 3 GB bedava internet hakkı yüklenecektir.

TURKCELL RAHAT PAYCELL ÖDEME İLE 1 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Rahat Paycell Ödeme ile 1 GB Bedava internet kampanyası, Turkcell Rahat tarifeleri kullanan abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanmak için abonelerin Turkcell Rahat Tarifelerden birisine geçmesi ve bir fatura ödemesini Paycell üzerinden gerçekleştirmesi gerekir. Paycell ödemesi sonrasında faturalı hat abonelerine 1 GB internet hediye edilecektir.

TURKCELL KAYIT KART İLE 2 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Kayıt Kart ile 2 GB bedava internet kampanyası, Turkcell Dijital Operatör uygulaması üzerinden kredi kartını ya da banka kartının kaydetmiş abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında faturasını Dijital Operatör uygulaması üzerinden ödemek için kartını kayıt etmiş abonelere haftalık 2 GB internet hediye edilecektir.

TURKCELL FİZY SAYESİNDE BEDAVA GB İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell Fizy sayesinde bedava GB internet kampanyası, müziksever Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Fizy Premium üyesi olan tüm Turkcell abonelerine Fizy kullanımlarında geçerli bedava kullanım hakkı sunulmaktadır.

TURKCELL GNÇ 8 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Turkcell GNÇ 8 GB bedava internet kampanyası, Turkcell GNÇ abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Turkcell GNÇ uygulamasına girdikten sonra bir hafta boyunca kullanabilecekler 8 GB internet hediyesi verilecektir.

TÜRK TELEKOM KASIM 2020 BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI NELERDİR?

Türk Telekom Kasım 2020 Bedava İnternet Kampanyaları sunan operatörlerden birisidir. Her ay bedava internet kampanyaları hazırlayan Türk Telekom’ dan Kasım ayı için de bedava internet kampanya haberleri geldi.

Türk Telekom Kasım 2020 Bedava İnternet Kampanyaları şu şekilde sıralanıyor;

 • Türk Telekom Otomatik Fatura Talimatına Bedava İnternet Kampanyası
 • Türk Telekom Sil Süpür Bedava İnternet Kampanyası
 • Türk Telekom Hoş Geldin Bedava İnternet Kampanyası
 • Türk Telekom Selfycard Bedava İnternet Kampanyası

TÜRK TELEKOM OTOMATİK FATURA TALİMATINA BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Otomatik fatura talimatına bedava internet kampanyası, faturalı Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında otomatik ödeme talimatı veren Türk Telekom abonelerine haftalık kullanabilecekleri 2 GB internet hediye edilecektir.

TÜRK TELEKOM SİL SÜPÜR BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Sil Süpür bedava internet kampanyası, Türk Telekom Online İşlemler uygulamasını kullanan tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Online İşlemler Uygulaması üzerinden sunulan Sil Süpür oyununu oynayarak 30 GB’ a kadar bedava internet kazanmak mümkün olacaktır.

TÜRK TELEKOM HOŞ GELDİN BEDAVA İNTERNE TKAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Hoş Geldin bedava internet kampanyası, yeni Türk Telekom abonesi olan kullanıcılara yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Türk Telekom’ a gelen tüm abonelere ilk 3 ay boyunca 30 TL ve üzeri yüklemelerine karşılık 15 GB internet hediye edilecektir.

TÜRK TELEKOM SELFYCARD BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Türk Telekom Selfycard bedava internet kampanyası,  Türk Telekom Selfy abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Seşfycard ile alışveriş yapan Türk Telekom abonelerine 5 GB internet hediye edilmektedir.

VODAFONE KASIM 2020 BEDAVA İNTERNET KAMPANYALARI NELERDİR?

Vodafone Kasım 2020 Bedava İnternet Kampanyaları sunan operatörlerden birisidir. Her ay bedava internet kampanyaları hazırlayan Vodafone’ dan Kasım ayı için de bedava internet kampanya haberleri geldi.

Vodafone Kasım 2020 Bedava İnternet Kampanyaları şu şekilde sıralanıyor;

 • Vodafone Yanımda İle Bedava İnternet Kampanyası
 • Vodafone 10 GB Bedava İnternet Kampanyası
 • Vodafone E – Fatura Bedava İnternet Kampanyası
 • Vodafone Red Hoş Geldin Bedava İnternet Kampanyası

VODAFONE YANIMDA İLE BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Yanımda ile bedava internet kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone Yanımda Uygulamasına gelerek Fırsatlar Dünyası menüsü üzerinden hediye çarkını çevirerek bedava internet hediyesi alınabilecektir.

VODAFONE 10 GB BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone 10 GB bedava internet kampanyası, Sim kartını 4,5 G’ ye taşıyacak olan abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Sim kartını 4,5 G ile uyumlu bir sim kart ile değiştirdikten sonra cep telefonunun mesaj bölümünden 4.5G yazıp 4545’e SMS gönderen abonelere 10 GB internet hediye edilecektir.

VODAFONE E – FATURA BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone e – fatura bedava internet kampanyası, e – fatura kullanımına geçen tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında cep telefonunu mesaj bölümünden EFATURA yazıp e mail adresini 7000’e gönderen tüm abonelere bedava internet verilecektir.

VODAFONE RED HOŞ GELDİN BEDAVA İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Vodafone Red hoş geldin bedava internet kampanyası, tüm Vodafone Red tarifelerine geçen abonelere yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden Vodafone Red tarifelerinden birisini seçtikten sonra Ek Paketler menüsünde bulunan 20 GB internet hediyesi alınabilir.

 

 

 

 

 

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu