Türk Telekom

İş Bankası Türk Telekom Müşterilerine Özel Hediye İnternet Paketi!

Türk Telekom aboneleri için bankalar ile ortak kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Türk Telekom ‘un bu seferki kampanyası İŞ Bankası ortaklığı ile geldi. Kampanya kapsamında İŞ Bankası müşterisi olan Türk Telekom aboneleri, bedava internet kullanma hakkına sahip olacak. Bu yazımızda İş Bankası Türk Telekom Müşterilerine Özel Hediye İnternet Paketi! Hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom ve bankalar arasındaki hediye internet kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Bu seferki hediye internet kampanyası İş Bankası üzerinden sunuldu. İş Bankası müşterisi olan Türk Telekom aboneleri, banka üzerinden yapacakları yüklemeler karşılığında bedava internet kullanım hakkına sahip olacak.

İŞ BANKASI TÜRK TELEKOM MÜŞTERİLERİNE ÖZEL HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

İş Bankası Türk Telekom Müşterilerine Özel Hediye İnternet kampanyası, tüm İş Bankası müşterisi olan Türk Telekom abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Türk Telekom ön ödemeli hat aboneleri, İş Bankası üzerinden yapacakları TL yüklemesi karşılığında bedava internet kazanacaklardır.

İş Bankası Türk Telekom Müşterilerine Özel Hediye İnternet kampanyası kapsamında İŞ bankası hesabı üzerinden yapılacak olan TL yüklemelerine bedava internet hediye edilmektedir. Verilen internet hediye tutarı, Türk Telekom abonesinin yapacağı TL yüklemesine göre değişiklik göstermektedir.

İŞ BANKASI TÜRK TELEKOM MÜŞTERİLERİNE ÖZEL HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL FAYDALANILIR?

İş Bankası Türk Telekom Müşterilerine Özel Hediye İnternet kampanyasından faydalanmak isteyen Türk Telekom aboneleri, İş Bankası hesapları üzerinden TL yüklemesi yapmak zorundadır. İş Bankası hesabı üzerinden yapılan TL yüklemesi karşılığında internet hediyesi abonenin hattına otomatik olarak yüklenecektir.

İş Bankası Türk Telekom Müşterilerine Özel Hediye İnternet kampanyası kapsamında tek seferde 35 TL yükleme yapan abonelere haftalık 2 GB internet, 40 TL ve üzeri yükleme yapan abonelere ise haftalık 5 GB internet hediye edilmektedir.


İŞ BANKASI TÜRK TELEKOM MÜŞTERİLERİNE ÖZEL HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

İş Bankası Türk Telekom Müşterilerine Özel Hediye İnternet kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • İş Bankası Türk Telekom Müşterilerine Özel Hediye İnternet kampanyası, tüm İş Bankası müşterisi Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • İş Bankası Türk Telekom Müşterilerine Özel Hediye İnternet kampanyası kapsamında İş Bankası üzerinden yapılacak olan TL yüklemeleri karşılığında bedava internet hediye edilmektedir.
  • İş Bankası Türk Telekom Müşterilerine Özel Hediye İnternet kampanyası kapsamında abonelere verilecek olan internet hediye tutarı, yüklenecek TL tutarına göre belirlenmektedir.
  • İş Bankası Türk Telekom Müşterilerine Özel Hediye İnternet kampanyası kapsamında kazanılacak hediye internet, bir hafta boyunca kullanılabilir.
  • İş Bankası Türk Telekom Müşterilerine Özel Hediye İnternet kampanyasından kazanılan internet hediyesi sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • İş Bankası Türk Telekom Müşterilerine Özel Hediye İnternet kampanyasından kazanılan internet hediyesinin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • İş Bankası Türk Telekom Müşterilerine Özel Hediye İnternet kampanyasından kazanılan internet hediyesinin kullanım süresi dolduğunda kullanılmamış olan haklar otomatik olarak silinecektir.
  • İş Bankası Türk Telekom Müşterilerine Özel Hediye İnternet kampanyasından kazanılan internet hakkının kullanılmasının ardından aboneler var olan internet paketleri üzerinden ücretlendirilmeye başlarlar.
  • İş Bankası Türk Telekom Müşterilerine Özel Hediye İnternet kampanyası kapsamında TL yüklemelerinin İş bankası internet bankacılığı ya da İş Bank mobil bankacılık uygulaması üzerinden yapılması gerekmektedir.
  • Türk Telekom ve İş Bankası, İş Bankası Türk Telekom Müşterilerine Özel Hediye İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu