Türk Telekom

İş Bankası İşCep Kullanıcılarına Ücretsiz Türk Telekom WiFi Hediyesi! 

Türk Telekom, bankalar ile yaptığı kampanyalara bir yenisini daha ekledi. Operatörün bu seferki kampanyası İş Bankası ile oldu. Bu yazımızda İş Bankası İşCep Kullanıcılarına Ücretsiz Türk Telekom WiFi Hediyesi! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Türk Telekom ‘ un bankalar ile ortak hazırladığı kampanyalar devam ediyor. Türk Telekom ‘un bu seferki kampanyası İş bankası üzerinden oldu. İş Bankası müşterisi olan Türk Telekom aboneleri, kampanya kapsamında ücretsiz wifi kullanma hakkına sahip olacak.

İŞ BANKASI İŞCEP KULLANICILARINA ÜCRETSİZ TÜRK TELEKOM WİFİ HEDİYESİ KAMPANYASI NEDİR?

İş Bankası İşCep Kullanıcılarına Ücretsiz Türk Telekom WiFi Hediyesi kampanyası, tüm İş bankası müşterisi olan Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında İş Bankası müşterisi olan Türk Telekom aboneleri, Türkiye’ nin farklı illerinde bulunan 5 binden fazla Türk Telekom wifi noktasında ücretsiz internet kullanma şansına sahip olacaklar

İş Bankası İşCep Kullanıcılarına Ücretsiz Türk Telekom WiFi Hediyesi kampanyasından faydalanan Türk Telekom aboneleri, kampanya kapsamında her ay 300 dakika ile sınırlandırılmıştır. İnternet kampanyasından faydalanmak isteyen Türk Telekom abonelerinin ayda bir defa İŞCep uygulamasına giriş yapması gerekmektedir.

İŞ BANKASI İŞCEP KULLANICILARINA ÜCRETSİZ TÜRK TELEKOM WİFİ HEDİYESİ KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

İş Bankası İşCep Kullanıcılarına Ücretsiz Türk Telekom WiFi Hediyesi kampanyasından faydalanmak isteyen Türk Telekom aboneleri, öncelikle cep telefonlarına İşCep uygulamasını indirmelidir. Uygulamanın indirilmesinin ardından T.C. kimlik numarası ve İş Bankasına kayıtlı cep telefonu ile uygulamaya giriş yapmak gerekmektedir. Giriş işlemi sonrasında SMS ile gelecek onay ile birlikte kampanyadan faydalanmak mümkün olacaktır.

İş Bankası İşCep Kullanıcılarına Ücretsiz Türk Telekom WiFi Hediyesi kampanyasına katılan aboneler, bilgisayar ya da mobil cihazları üzerinden görüntülenecek olan kablosuz ağlar listesinde yer alan Türk Telekom Wifi ağını seçtikten sonra ekrana gelecek olan “İşCep Kullanıcısıyım” butonuna tıklayarak İşCep giriş bilgilerini ekrana kaydetmelidir.


İŞ BANKASI İŞCEP KULLANICILARINA ÜCRETSİZ TÜRK TELEKOM WİFİ HEDİYESİ KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

İş Bankası İşCep Kullanıcılarına Ücretsiz Türk Telekom WiFi Hediyesi kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • İş Bankası İşCep Kullanıcılarına Ücretsiz Türk Telekom WiFi Hediyesi kampanyası, tüm İş bankası müşterisi olan Türk Telekom abonelerine yönelik olarak hazırlanmış bir kampanyadır.
  • İş Bankası İşCep Kullanıcılarına Ücretsiz Türk Telekom WiFi Hediyesi kampanyası kapsamında abonelerin ücretsiz wifi kullanması için öncelikle İşCep uygulamasını cep telefonuna indirmesi gerekmektedir.
  • İş Bankası İşCep Kullanıcılarına Ücretsiz Türk Telekom WiFi Hediyesi kampanyası kapsamında uygulamaya her ay giriş yapan Türk Telekom abonelerine her ay ücretsiz Wifi kullanma hakkı verilmektedir.
  • İş Bankası İşCep Kullanıcılarına Ücretsiz Türk Telekom WiFi Hediyesi kampanyasından yararlanmak isteyen aboneler, Türk Telekom Wifi noktalarına giderek ücretsiz internet hakkını kullanabilirler.
  • Türk Telekom ve İş bankası, İş Bankası İşCep Kullanıcılarına Ücretsiz Türk Telekom WiFi Hediyesi kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu