Turkcell

HSBC Aracılığıyla Turkcell TL Yükleme Yap 1 GB İnternet Kazan!

Turkcell’ in bankalar aracılığıyla düzenlediği kampanyalara bir yenisi daha eklendi. Turkcell ve HSBC arasında yapılan anlaşma kapsamında TL yüklemesini banka üzerinden yapan tüm Turkcell abonelerine 1 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda HSBC Aracılığıyla Turkcell TL Yükleme Yap 1 GB İnternet Kazan! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Turkcell, bankalar ile yaptığı kampanyalar üzerinden abonelerine internet hediyesi dağıtmaya devam ediyor. Turkcell bu sefer HSBC üzerinden bir internet kampanyası başlattı. Kampanya kapsamında HSBC üzerinden TL yüklemesi yapan Turkcell abonelerine 1 GB internet hediye edilecek.

HSBC ARACILIĞIYLA TURKCELL TL YÜKLEME YAP 1 GB İNTERNET KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

HSBC Aracılığıyla Turkcell TL Yükleme Yap 1 GB İnternet Kazan kampanyası, HSBC müşterisi olan tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında TL yüklemelerini HSBC üzerinden yapan abonelere 1 GB internet hediye edilmektedir.

HSBC Aracılığıyla Turkcell TL Yükleme Yap 1 GB İnternet Kazan kampanyası kapsamında banka üzerinden yapılacak olan TL yüklemelerinde verilecek 1 GB internet, 1 ay boyunca geçerlidir. Hediye edilen 1 GB internetin kullanım süresi dolduğunda aboneler var olan internet paketleri üzerinden ücretlendirilecektir.

HSBC ARACILIĞIYLA TURKCELL TL YÜKLEME YAP 1 GB İNTERNET KAZAN KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

HSBC Aracılığıyla Turkcell TL Yükleme Yap 1 GB İnternet Kazan kampanyasından yararlanmak isteyen Turkcell abonelerinin sadece HSBC üzerinden TL yüklemesi yapması yeterlidir. TL yüklemesinin dışında herhangi bir yöntemle kampanyaya başvuruda bulunmak gerekmez.

HSBC Aracılığıyla Turkcell TL Yükleme Yap 1 GB İnternet Kazan kampanyasına katılan Turkcell aboneleri, banka üzerinden TL yüklemesi yaptıkları anda kazandıkları 1 GB internet otomatik olarak hatlarına yüklenecek.


HSBC ARACILIĞIYLA TURKCELL TL YÜKLEME YAP 1 GB İNTERNET KAZAN KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

HSBC Aracılığıyla Turkcell TL Yükleme Yap 1 GB İnternet Kazan kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • HSBC Aracılığıyla Turkcell TL Yükleme Yap 1 GB İnternet Kazan kampanyası, tüm HSBC müşterisi Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • HSBC Aracılığıyla Turkcell TL Yükleme Yap 1 GB İnternet Kazan kampanyası kapsamında HSBC üzerinden TL yüklemesi yapan Turkcell abonelerine 1 GB internet hediye edilmektedir.
  • HSBC Aracılığıyla Turkcell TL Yükleme Yap 1 GB İnternet Kazan kampanyası, HSBC bank internet bankacılığı, mobil bankacılık uygulaması, şubeler, ATM’ ler ve çağrı merkezleri üzerinden yapılan TL yüklemeleri karşılığında faturasız Turkcell abonelerine sunulmaktadır.
  • HSBC Aracılığıyla Turkcell TL Yükleme Yap 1 GB İnternet Kazan kampanyasından kazanılan 1 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • HSBC Aracılığıyla Turkcell TL Yükleme Yap 1 GB İnternet Kazan kampanyası kapsamında 1 GB internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
  • HSBC Aracılığıyla Turkcell TL Yükleme Yap 1 GB İnternet Kazan kampanyasından kazanılan 1 GB internetin kullanım hakkı dolduğunda abonelere SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır.
  • HSBC Aracılığıyla Turkcell TL Yükleme Yap 1 GB İnternet Kazan kampanyasından kazanılan 1 GB internet bittiğinde aboneler var olan internet paketleri üzerinden değerlendirilecektir.
  • Turkcell, HSBC Aracılığıyla Turkcell TL Yükleme Yap 1 GB İnternet Kazan kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu