Türk Telekom

Halkbank ile Türk Telekom Mobil TL Ödemelerine 5 GB Hediye İnternet!

Türk Telekom ‘un bankalar ile olan kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. Türk Telekom bu seferki kampanyasını Halkbank ile yaptı. Bu yazımızda Halkbank ile Türk Telekom Mobil TL Ödemelerine 5 GB Hediye İnternet! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Türk Telekom, kurumlar ile ortaklaşa yaptığı kampanyalara her geçen gün yenilerini eklemeye devam ediyor. Türk Telekom aboneleri bu seferki kampanyada Halkbank ile ortaklaşa hediye internet vereceğini açıkladı.

HALKBANK İLE TÜRK TELEKOM MOBİL TL ÖDEMELERİNE 5 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Halkbank ile Türk Telekom Mobil TL Ödemelerine 5 GB Hediye İnternet kampanyası, tüm Halkbank müşterisi Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Halkbank üzerinden TL yüklemesi yapan abonelere 5 GB internet hediye edilmektedir.

Halkbank müşterisi olan Türk Telekom abonelerinin 5 GB internet kazanması için öncelikle banka üzerinden TL yüklemeleri gerekmektedir. Bankadan yapılacak TL yüklemelerinde yüklenen TL tutarına göre farklı sürelerde 5 GB internet kullanım hakkı verilmektedir.

HALKBANK İLE TÜRK TELEKOM MOBİL TL ÖDEMELERİNE 5 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

Halkbank ile Türk Telekom Mobil TL Ödemelerine 5 GB Hediye İnternet kampanyasından yararlanmak için abonelerin öncelikle kampanyaya SMS ile katılması sonrasında ise TL yüklemesi yapması gerekmektedir.

Halkbank ile Türk Telekom Mobil TL Ödemelerine 5 GB Hediye İnternet kampanyasından faydalanmak için aboneler cep telefonlarının mesaj bölümünden BANKA yazıp 5555’e SMS göndermelidir. SMS ile başvurunun ardından TL yükleyerek 5 GB internet kazanmak mümkündür.


HALKBANK İLE TÜRK TELEKOM MOBİL TL ÖDEMELERİNE 5 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI KULLANIM SÜRESİ NEDİR?

Halkbank ile Türk Telekom Mobil TL Ödemelerine 5 GB Hediye İnternet kampanyası kullanım süreleri yüklenen TL tutarına göre değişiklik göstermektedir. Türk Telekom abonelerinin TL yüklemesine karşılık 5 GB interneti kullanma süreleri şu şekilde sıralanır;

  • 40 TL yüklemeye: Günlük 5 GB internet
  • 50 TL yüklemeye: Haftalık 5 GB internet
  • 100 TL yüklemeye: Aylık 5 GB internet

HALKBANK İLE TÜRK TELEKOM MOBİL TL ÖDEMELERİNE 5 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Halkbank ile Türk Telekom Mobil TL Ödemelerine 5 GB Hediye İnternet kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Halkbank ile Türk Telekom Mobil TL Ödemelerine 5 GB Hediye İnternet kampanyası, tüm Halkbank müşterisi Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Halkbank ile Türk Telekom Mobil TL Ödemelerine 5 GB Hediye İnternet kampanyasından yararlanmak için Halkbank internet bankacılığı, mobil bankacılık uygulaması, ATM ya da telefon bankacılığı üzerinden TL yüklemesi yapmak gerekmektedir.
  • Halkbank ile Türk Telekom Mobil TL Ödemelerine 5 GB Hediye İnternet kampanyasından faydalanacak olan aboneler TL yüklemesi öncesi mutlaka kampanyaya SMS ile başvuruda bulunmalıdır.
  • Halkbank ile Türk Telekom Mobil TL Ödemelerine 5 GB Hediye İnternet kampanyasından verilecek olan 5 GB internetin kullanım süresi, yüklenen TL miktarına göre günlük, haftalık ve aylık olarak değişiklik göstermektedir.
  • Halkbank ile Türk Telekom Mobil TL Ödemelerine 5 GB Hediye İnternet kampanyasından kazanılan 5 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Halkbank ile Türk Telekom Mobil TL Ödemelerine 5 GB Hediye İnternet kampanyasından kazanılan 5 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Türk Telekom ve Halkbank, Halkbank ile Türk Telekom Mobil TL Ödemelerine 5 GB Hediye İnternet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu