Türk Telekom

Halkbank 50 TL Yükle Kampanyası 2 Hafta Geçerli 5 GB İnternet Kazan!

Türk Telekom bankalar ile ortak kampanya hazırlamaya devam ediyor. Türk Telekom ‘un son kampanyası Halkbank üzerinden oldu. Bu yazımızda Halkbank 50 TL Yükle Kampanyası 2 Hafta Geçerli 5 GB İnternet Kazan! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Türk Telekom bankalar üzerinden kampanyalar hazırlayarak abonelerine bedava internet kullanım hakkı veriyor. Bu kapsamda son hazırlanan kampanya Halkbank üzerinden oldu. Türk Telekom abonelerinden Halkbank müşterisi olanlar, banka üzerinden yüklemeye hediye internet kazanacaklar.

HALKBANK 50 TL YÜKLE 2 HAFTA GEÇERLİ 5 GB İNTERNET KAZAN KAMPANYASI NEDİR?

Halkbank 50 TL Yükle 2 Hafta Geçerli 5 GB İnternet Kazan kampanyası, tüm faturasız Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanmak için Türk Telekom abonelerinin aynı zamanda Halkbank müşterisi olması gerekir.

Halkbank müşterisi olan Türk Telekom aboneleri, banka üzerinden yapacakları 50 TL ve üzeri yüklemeleri için bedava internet hediyesi kazanacaklardır. Halkbank 50 TL Yükle 2 Hafta Geçerli 5 GB İnternet Kazan kampanyasından yararlanmak için abonelerin öncelikle SMS ile kampanyaya katılması gerekmektedir.

HALKBANK 50 TL YÜKLE 2 HAFTA GEÇERLİ 5 GB İNTERNET KAZAN KAMPANYASINA NASIL KATILIRIM?

Halkbank 50 TL Yükle 2 Hafta Geçerli 5 GB İnternet Kazan kampanyasına katılmak için abonelerin öncelikle SMS ile başvuruda bulunması gerekmektedir. Halkbank müşterisi olan Türk Telekom aboneleri, cep telefonlarının mesaj bölümünden HALKBANK yazıp 5555’e SMS göndererek kampanyaya kayıt yaptırmalıdır.

Kampanyaya SMS ile kayıt yaptırdıktan sonra Türk Telekom aboneleri, Halkbank hesapları üzerinden en az 50 TL ve üzeri yükleme yapması gerekmektedir. TL yüklemesi yapan abonelere 2 hafta kullanabilecekleri 5 GB internet hediye edilmektedir.


HALKBANK 50 TL YÜKLE 2 HAFTA GEÇERLİ 5 GB İNTERNET KAZAN KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Halkbank 50 TL Yükle 2 Hafta Geçerli 5 GB İnternet Kazan kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Halkbank 50 TL Yükle 2 Hafta Geçerli 5 GB İnternet Kazan kampanyası, tüm faturasız Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Halkbank 50 TL Yükle 2 Hafta Geçerli 5 GB İnternet Kazan kampanyası kapsamında bedava internet kazanmak için abonelerin Halkbank müşterisi olması gerekir.
  • Halkbank 50 TL Yükle 2 Hafta Geçerli 5 GB İnternet Kazan kampanyası kapsamında bedava internet almak için öncelikle SMS ile başvuruda bulunmak gerekmektedir.
  • Halkbank 50 TL Yükle 2 Hafta Geçerli 5 GB İnternet Kazan kampanyasına SMS ile kayıt yaptıran abonelere 50 TL ve üzeri yüklemeleri karşılığında 5 GB internet hediye edilmektedir.
  • Halkbank 50 TL Yükle 2 Hafta Geçerli 5 GB İnternet Kazan kampanyası kapsamında verilen 5 GB internet hediyesi 2 hafta boyunca kullanılabilir.
  • Halkbank 50 TL Yükle 2 Hafta Geçerli 5 GB İnternet Kazan kampanyasından kalan hakları öğrenmek için abonelerin cep telefonlarının mesaj bölümünden KALAN HALKBANK yazıp 5555’e SMS göndermesi gerekmektedir.
  • Halkbank 50 TL Yükle 2 Hafta Geçerli 5 GB İnternet Kazan kampanyasından kazanılan 5 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Halkbank 50 TL Yükle 2 Hafta Geçerli 5 GB İnternet Kazan kampanyasından kazanılan 5 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • Türk Telekom ve Halkbank, Halkbank 50 TL Yükle 2 Hafta Geçerli 5 GB İnternet Kazan kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu