Turkcell Bedava İnternet

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası

GNÇ çatlat hediyeni kap kampanyası  internet paketi yetmeyen 26 yaşından küçüklere özel olarak hazırlanmıştır. GNÇ Çatlat kazan kampanyası gençlere farklı yollarda kurulmuş olan fırsatları sunmak için tanıtımlar yapılan bir dijital platform olarak Turkcell abonelerine hizmet veriyor.

Uygulamayı Google Play Store yahut Apple Store’ dan indirebilirsiniz.  Faturalı ve Faturasız tüm Turkcell abonelerinin katılımına açık olan “GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanyası” ile haftada belirlediğiniz 2 günde yumurta çatlatarak hediyelerine alabilirler.

Turkcell GNÇ Çatlat Hediyeni Kap Kampanya

Turkcell bireysel, faturalı yahut hazır kart ya da aktif ses aboneleri bu uygulamadan yararlanabilir. Kampanya kapsamı içerisinde GNÇ uygulaması telefona indirildikten sonra kullanıcı girişi yapılarak haftanın 2 günü belirlenir.

Aboneler kampanyadan faydalanabilecek günlerini haftanın iki günü olarak kendileri tercih etmektedir. Hediye ve fırsatlardan faydalanma hakkı haftanın iki günü ile sabit kalmaktadır. Kampanyadan elde ettikleri hediyenin karşılığı olan saat kadar kullanma hakkına sahiptir. Kampanyadan faydalanmak isteyen Turkcell aboneleri cihazına ayarlar menüsünden GNÇ çatlat uygulamasının konumunun gösterilmesine izin ver seçeneğini tıklamak zorunda kalıyor. GNÇ çatlat hediyeni kap kampanya uygulaması dahilinde hat sahibinin belirlediği gün tercihleri değiştirilme imkanına sahip değildir.

Turkcell GNÇ Gün Değiştirme

GNÇ çatlat uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra haftanın 2 günü belirlenerek bu günlerde yumurta çatlatarak hediyeler kazanırsınız. İlk üyelik işleminden sonra belirlediğin günler artık sabit olarak kalır ve asla değiştirilmez. Gün belirlerken kesinlikle bir daha değiştirmeyeceğinizi göz önünde bulundurmalısınız.

GNÇ Çatlat Hediyeleri

Turkcell gün değiştirme hakkını dönemsel olarak ek kampanyalar döneminde kullanıcılarına hizmet kalitesi babında sunabilir. Kampanya günleri uygulama içerisine baz istatiksel modellere göre oluşturmuş olduğundan her kullanıcı haftanın iki günü ile sabit kalmaktadır. İşte GNÇ çatlat uygulamasının hediyeleri;

  • 1 saat internet = hediye aktivasyon SMS sonrasında 1 saat boyunca geçerlidir.
  • 3 saat internet = SMS sonrasında 3 saat boyunca geçerlidir.
  • 6 saat internet = SMS sonrasında 6 saat boyunca geçerlidir.
  • 12 saat internet = SMS sonrasında 12 saat boyunca geçerlidir.
  • Haftalık 1 GB internet = SMS sonrasına yedi gün boyunca geçerlidir.
  • Günlük 1 GB internet = SMS sonrasına 24 saat boyunca geçerlidir.
  • Aylık 5 GB internet = SMS sonrasında 30 gün boyunca geçerlidir.
  • Bir 1 TL’ ye 1 GB internet = SMS sonrası aboneliğin aktivasyonunu gerçekleşmesinden itibaren bir gün boyunca 1 GB olmak üzere tanımlanır.

Turkcell GNÇ Çatlat Hediye Gelmedi

Yumurta çatlattıktan sonra kazandığınız hediyeler hattınıza 24 saat içerisinde yüklenir. Dikkat etmeniz gereken önemli husus ise bazı hediyeleri kazandıktan sonra onay SMS vermeniz gerekebilir. Yumurta çatlattık tan sonra size bilgilendirme mesajı gelerek onay vermeniz halinde hattınıza yükleme yapılacağıdır. 24 saat içinde onay vermeniz gerekebilir.

GNÇ Çatlat Kazan Ücretli Mi

Turkcell GNÇ uygulaması 26 yaşından küçüklere özel olarak hazırlanmış bedava internet ve sürpriz hediyeler veren ücretsiz bir uygulamadır. Uygulamaya giriş yapmak ve hediyeler kazanmak için sizden her hangi bir ücret talep edilmez.

GNÇ Çatlat Konumunuz Tespit Edilememiştir Hatası

GNÇ çatlat yapmak için mutlaka uygulamaya giriş yapmadan önce konumunuzun açık gerekmektedir. GNÇ konum bazlı hediye dağıttı için mutlaka konum ayarlarından konum açık hale getirmesi gerekir. Eğer bu sorunu almaya devam edersiniz telefonunuzu kapatıp tekrar açmanız yeterlidir.

GNÇ Çatlat Hilesi

GNÇ çatlat hilesi yaparak bedava internet kazanmak isteyen bir çok kişi genelde sahte konum uygulamaları ve fake gps programları kullanmaktadır. Ancak Turkcell yaptığı son güncelleme ile beraber GNÇ çatlat hilesi yapanları kolay şekilde belirleyerek ceza vermektedir. Özellikle uygulamadan ban cezası almanıza neden olabilir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu