Turkcell Bedava İnternet

Faturasız Hat Fiyatları 2020 – Bedava İnternet

Faturasız hat fiyatları olarak ülkemizde 3 hat kullanılmaktadır. Faturasız hat ücretleri Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom’da farklılık göstermektedir. İçerisinden en uygun fiyatlı olan faturasız hattı seçip, SİM kartınızı satın alabilirsiniz.

Ülkemizde bulunan GSM şirketleri her sene hatta her ay belki de her hafta yeni tarifeler çıkararak abone sayılarını arttırmak için birbirleriyle yarışmaktadır. Yeni alınan her SİM kartı için de yeni tarifelerle karşınıza seçenek sunmaktadır.

Faturasız hat seçiminizi yaptıktan sonra kendinize en uygun tarifeyi seçip, yeni hattınızı kullanabilirsiniz.

Faturasız Hat Nedir?

Faturasız hat nedir? Faturasız hat diğer bir adıyla kontörlü hat, aylık olarak herhangi bir bakiye yüklenmesi halinde SMS, internet, konuşma veya MMS sisteminden yararlanılmaktadır.

Faturası hat aboneleri önceden ücret ödeyerek tarife seçip, sistemin belirlediği süre içerisinde hattın bütün faydalarından yararlanılır.

Operatörün belirlediği süre (yaklaşık 1 aylık bir süre) bittikten sonra hatta yükleme yapılmadığı takdirde hattın kullanımı yükleme yapılana kadar kapatılır. Sadece gelen aramalara cevap verebilir arama, SMS, internet kullanımından faydalanamazsınız.

Operatör tarafından belirlenen süre içerisinde hatta ücret yüklenmediği takdirde kullanıma kapatılır, 3 ya da 6 aylık bir dönem içerisinde de hatta yükleme yapılmadığı takdirde gelen aramalara da kapatılmaktadır. Tekrardan hattınızı kullanmak istediğiniz takdirde hattınızı açma/kapama bedeli ödemek zorunda kalabilirsiniz. Bu yüzden faturasız hattınıza yükleme yapmayı ihmal etmeyin.

Faturasız Hat Taşıma

Faturasız hat taşıma ile faturalı hattan faturasız hatta taşıma işlemi yapabilirsiniz ya da faturasız hattan faturalı hatta taşıma işlemi yapabilirsiniz.

Faturasız hat taşıma işlemini bulunduğunuz GSM şirketinden başka GSM şirketine de geçiş yaparak gerçekleştirebilirsiniz. Örnek olarak Turkcell hat kullanıcıysanız Vodafone veya Türk Telekom’a geçiş yapabilirsiniz ya da diğer hatlardan geçiş de yapabilirsiniz.

Faturasız hat taşıma işlemi yaparken bulunduğunuz GSM şirketinden ayrılıp başka bir GSM şirketine geçmeniz aslında bir nevi numaranızı taşımak anlamına geliyor. Numaranızı başka operatöre taşımanız halinde, yeni operatörünüz tarafından size ilk geçişte çok cazip teklifler sunacaktır.

Geçiş yapmak istediğiniz operatörün internet sitesine gidip, cazip gelen teklifleri değerlendirebilirsiniz.

Türk Telekom numara taşıma kampanyaları hakkında detaylı bilgiyi en yakın Türk Telekom bayisi tarafından size verilecektir. Numara taşıma işleminizi kararınızı verdikten sonra yapabilirsiniz.

Turkcell numara taşıma işlemini yapmak için de en yakın bayiye gitmeniz gerekmektedir. Diğer GSM şirketlerine göre Turkcell biraz daha maliyetli olabilmektedir. Ancak numara taşıma işlemi gerçekleştirirken cazip teklifleri de olmaktadır.

Vodafone hat taşıma işlemini yapmanız için Vodafone bayilerinden ya da müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. Diğer GSM şirketlerine göre biraz daha maliyeti düşük olan Vodafone da numara taşındığı zaman cazip teklifleri bulunmaktadır.

Faturasız Hat Tarifeleri

Faturasız hat tarifeleri; Ülkemizde bulunan GSM şirketlerinin birbirleriyle yarışmasından dolayı bir çok paket seçeneğini sizlere sunmaktadır. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom’un yapmış olduğu kampanyalar ve paket tarifeleri ile çok cazip seçenekler sunup müşteri çekme yarışında oldukları bilinmektedir.

Sizin için en uygun vodafone faturasız tarifeler, Turkcell tarifeler, Türk Telekom faturasız paketler 2020, Türk Telekom çok avantajlı teklifler, Türk Telekom 25 TL paketler faturasız ve Türk Telekom konuşma paketlerini inceleyerek en uygun teklifi değerlendirebilirsiniz.

Ülkemizde bulunan GSM şirketlerinin paketleri hakkında detaylı bilgi almak için internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz ya da en yakın bayiden gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

Faturasız Hat Kampanyaları

Faturasız hat kampanyaları bütün operatörler için değişkenlik göstermektedir. Bu kampanyalardan yararlanmak için bazı şartlar mevcut olabilir. Bununla ilgili en iyi bilgiyi müşteri hizmetleri ya da bayilerden alabilirsiniz.

Faturasız Hat Fiyatları (Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom)

Faturasız hat fiyatları ortalama olarak 70 ile 150 TL arasında değişen fiyatlar ile satılmaktadır. Normalde bayilerde serbest piyasa koşullara göre fiyatlar belirlendiği için bazı bayilerde fiyatlar uygun iken bazılarında faturasız hat fiyatları yüksek olabilir.

Sizler ortalama olarak güncel faturasız hat fiyatlarını paylaşmak istiyorum. İşte Faturasız hat fiyatları 2020;

Faturasız Hat Vodafone Fiyatları

Faturasız hat Vodafone her şey dahil yeni olarak alacağınız hat fiyatı 95 ile 125 TL olarak değişkenlik göstermektedit. Vodafone faturasız yeni hat aldığınız zaman içerisindeki bakiye seçeceğiniz pakete göre değişmektedir.

Faturasız Hat Turkcell Fiyatları

Faturasız hat Turkcell fiyatları 100 TL’den başlayarak alacağınız paketlere göre değişmektedir. Bu durumda bayiler kendilerine göre fiyat verip müşteri kazanmak için serbest piyasadan yararlanmaktadır.

Faturasız Hat Türk Telekom Fiyatları

Faturasız hat Türk Telekom, diğer GSM şirketlerinden belki de yeni faturasız hat fiyatı olarak en ucuz olarak satılmaktadır. Türk Telekom faturasız hat fiyatları 2020 yılında 50 TL’den başlayıp 70 TL’ye kadar değişmektedir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu