Turkcell

Elektrik Faturaları Turkcell Mağazalarında Ödenebilecek!

Turkcell abonelerinin her türlü işleminde yanlarında olduğunu gösterecek oldukça beğenilen bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Turkcell aboneleri elektrik faturalarını artık kendilerine en yakın Turkcell mağazaları üzerinden ödeyebilecek. Bu yazımızda Elektrik Faturaları Turkcell Mağazalarında Ödenebilecek! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Turkcell, mağazaları üzerinden abonelerine sunduğu işlemlere bir yenisini daha ekledi. Turkcell aboneleri, yeni işlem sayesinde artık elektrik faturalarını mağazalar üzerinden kolaylıkla ödeyebilecek. Böylelikle elektrik faturası ödemek için zaman harcamak, sıra beklemek zorunda kalmayacak.

ELEKTRİK FATURALARI TURKCELL MAĞAZALARINDA ÖDENEBİLECEK!

Turkcell, müşterilerinin elektrik, su, doğalgaz ve telefon faturalarını geciktirmeden kolay şekilde ödemelerini sağlamak için yeni bir ödeme yöntemi sunmaya başladı. Turkcell müşterileri, mağazalar üzerinden faturalarını ödeme şansına sahip olacaklar.

Fatura ödemek için bekleyenlerin oluşturduğu uzun kuyruklara son vermek ve müşterilerini bu sıkıntıdan kurtarmak için harekete geçen Turkcell, fatura ödemek için mağazalarını müşterilerinin hizmetine sundu.

ELEKTRİK FATURALARI TURKCELL MAĞAZALARINDA NASIL ÖDENEBİLİR?

Elektrik Faturaları Turkcell Mağazalarında nasıl ödenebilir? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; Turkcell aboneleri elektrik faturalarını Turkcell mağazalarından ödemek için Paycell kullanmak zorundadır.

Paycell üzerinden elektrik faturası ödemesi gerçekleştiren Turkcell abonelerinin 100 TL ve üzeri fatura ödemelerinde 10 TL ödemeleri kartlarına geri iade edilmektedir. Elektrik faturalarını Turkcell mağazalarından ödemek isteyenlerin cep telefonlarının mesaj bölümünden FATURA yazıp 2255’e SMS atması kampanyaya katılması için yeterli olacaktır.


ELEKTRİK FATURASINI TURKCELL MAĞAZALARINDAN ÖDEYENE 1 GB İNTERNET HEDİYE

Elektrik faturası ile ilgili olarak yaptığı kampanya kapsamında Turkcell abonelerine bedava internet hakkı da sunuldu. Turkcell aboneleri, Turkcell mağazaları üzerinden yapacakları ilk elektrik faturası ödemesinin ardından 1 GB internet hediyesini kazanabilirler.

Turkcell fatura ödemeye 1 GB internet kazanmak için abonelerin öncelikle cep telefonlarının mesaj bölümünden KATIL FATURA yazıp 5955’e SMS göndermesi gerekmektedir. SMS ile başvurunun ardından abonelerin Turkcell mağazaları üzerinden yapacakları ilk elektrik faturası ödemesi sonrasında 1 GB internet hediye edilecektir.

ELEKTRİK FATURASINI TURKCELL MAĞAZALARINDAN ÖDEME KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Elektrik faturasını Turkcell mağazalarından ödeme kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • Elektrik faturasını Turkcell mağazalarından ödeme kampanyası, tüm Turkcell abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
  • Elektrik faturasını Turkcell mağazalarından ödeme kampanyasından faydalanmak için abonelerin ödemelerini Paycell üzerinden yapması gerekmektedir.
  • Elektrik faturasını Turkcell mağazalarından ödeme kampanyası kapsamında kendisine en yakın Turkcell mağazasına giden Turkcell aboneleri, elektrik faturalarını Paycell kullanarak kısa sürede gerçekleştirebilirler.
  • Elektrik faturasını Turkcell mağazalarından ödeme kampanyası kapsamında Turkcell mağazaları üzerinden yapılan fatura ödemelerinde 100 TL ve üzeri fatura tutarlarının 10 TL’ lik kısmı abonelere geri ödenmektedir.
  • Elektrik faturasını Turkcell mağazalarından ödeme kampanyası kapsamında SMS ile başvuruda bulunduktan sonra Turkcell mağazası üzerinden ilk ödemesini gerçekleştiren abonelere ödemeleri karşılığında 1 GB internet hediye edilecektir.
  • Elektrik faturasını Turkcell mağazalarından ödeme kampanyası kapsamında verilecek olan 1 GB internet sadece yırt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • Elektrik faturasını Turkcell mağazalarından ödeme kampanyası kapsamında verilen 1 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu