Turkcell

BiP Hediye İnternet Nasıl Kazanılır? [Kullan Kazan]

Turkcell’in mesajlaşma uygulaması BiP, genel olarak Hediye Yarışı ismiyle kazanılan yıldızları kullanıcılarına Nisan 2021 yılına kadar ödül olarak dağıtmayı hedefliyor. Atılan her mesajın kullanıcıya 1 puan şeklinde döndüğü bu sistemde BiP’e ilk giriş yapacak olanlar 2500 puan kazanıyor. Bu kampanyada ise en fazla puan toplayan ilk 5.000 BiP kullanıcısı, Haftalık 5 GB, sonraki 50.000 kullanıcı Günlük 2 GB, sonraki 250.000 kullanıcı ise Günlük 1GB internet kazanıyor.

31 Ocak 2021 tarihine kadar devam edecek olan Turkcell’in BiP hediye internet (kullan kazan) kampanyasının tüm detaylarını, nasıl kazanabileceğinizi ve şartlarının ne olduğunu sizler için bu yazımızda derledik.

BiP hediye internet nasıl kazanılır?

 • Öncelikle kullandığınız operatör Turkcell olmalı.
 • Eğer telefonunuzda yoksa BiP uygulamasını indirip giriş yapmalısınız.
  • Bir diğer yöntem ise BIP yazıp 2222’ye ücretsiz mesaj gönderdikten sonra gelen linke tıklayarak indirebilirsiniz.
 • Daha sonra BiP hediye internet kazanmak için tek yapmanız gereken şey mesajlaşmak.

​Şunu belirtmeliyiz, kişiden kişiye kopyalanan veya kişiden gruba kopyalanan mesajlar ile birlikte lokasyon paylaşımları, caps ve sticker gönderimleri, sesli mesaj gönderme, fotoğraf ve video gönderimleri ile kampanya kurallarınca yıldız kazanılamıyor. Yani yalnızca kendi yazdığınız mesajlar ile yıldız kazanabiliyorsunuz.

BiP Kullan Kazan kampanyası hakkında detaylar:

 • Kullan kazan ile birlikte aynı anda Hediye Yarışı kampanyasından da faydalanabiliyorsunuz.
 • BiP Kullan Kazan Programı içerisinde bulunan kampanyalardan faturalı, ön ödemeli, bireysel ve kurumsal Turkcell müşterilerinden biriyseniz ücretsiz yararlanabiliyorsunuz.
 • Kazanılan hediyeler tahmin edebileceğiniz üzere yalnızca yurt içi kullanımlarda geçerli ve bir sonraki döneme devretmiyor.
 • BiP hediye internet kampanyasından ilgili hafta içerisinde yalnızca bir kez faydalanabiliyorsunuz.
 • Bir kereye mahsus 25-26 Şubat 2020 tarihleri arası kazandığınız yıldızlar ile Sürpriz Hediye kampanyasından yararlanabiliyorsunuz. (Sürpriz kampanya detaylarını kısaca özetlemek gerekirse, bir arkadaşınızı davet ederek ve BiP kanalını takip ederek, kazan yazarak ,1 hafta boyunca kullanabileceğiniz her yöne BiP’ten 500 dk kazanabiliyorsunuz.)
 • Kazandığınız kullanım haklarının %80’ini ve %100’ünü kullandığınız zaman BiP uygulamasından bildirim alabiliyorsunuz. Eğer o süreçler içerisinde cihazınızdan BiP uygulamasını sildiyseniz dahi Turkcell, SMS yoluyla sizi bilgilendirmeyi ihmal etmiyor.
 • İptal işlemi yaparsınız hattınıza tanımlanmış tüm hediyeler siliniyor.

BiP uygulaması hakkında detaylar:

Turkcell tarafından iOS ve Android kullanıcıları için geliştirilen tüm operatör abonelerinin kullanabileceği anlık mesajlaşma uygulamasıdır. Ayrıca, 10 kişiye kadar görüntülü görüşme, kaybolan mesaj, caps yaratma, herkesle iletişim kurabilme, grup mesajlaşma ve konum paylaşma, oyunlar, para transferi gibi özellikleri de bulunan uygulamayı indirmek ücretsizdir.

Özellikle içinde bulunduğumuz salgın günleri diğer birçok görüntülü görüşme ve mesajlaşma uygulamaları gibi öne çıkan aplikasyonlar arasında olan BiP, müşterileri için hazırladığı kampanyaları ile adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor.

Sonuç olarak BiP hediye internet kazanmak için yalnızca mesajlaşmanız gerek. BiP uygulaması ile ilgili tüm gelişmeleri ve kampanyaları olabildiğince siz değerli okurlarımıza aktarmaya devam edeciğiz. 

Bu arada yalnızca Turkcell’in değil diğer operatörlerin de kızışan rekabet ortamında yaptığı tüm kampanyaları merak ediyorsanız, derlediğimiz konu ile alakalı ‘’Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone İçin Bedava İnternet Veren Uygulamalar’’ başlıklı yazımıza buradan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu