Turkcell

Bedava İnternet Kampanyaları Bimcell 2021

Bedava İnternet Kampanyaları Bimcell 2021

Bedava İnternet Kampanyaları Bimcell

 

Bimcell Bedava İnternet Kampanyaları hız kesmeden devam ediyor. Bimcell GSM operatörünün özel günlerde abonelerine tanıtım amaçlı sunmuş olduğu Bimcell Ücretsiz İnternet, bedava dakika ve bedava SMS kampanyalarını bu sayfa üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Konuda bulunan kampanyaların tamamı Bimcell GSM operatörünün abonelerine sunmuş olduğu tanıtım amaçlı hediye internet paketlerdir. Aşağıda yer alan kampanyalardan herhangi birine abone olarak faturalı veya faturasız hattınıza Bimcell Bedava İnternet 2021 paketi tanımlayıp hediye internet paketinin tadını çıkartabilirsiniz.

Kampanyalara başlamadan önce Bimcell Bedava İnternet Haziran 2021 konusunda yayınlanan kampanyaların tamamı tarafımızca denemesi yapıldıktan sonra konuya yazıldığını bilmenizi istiyoruz. Herhangi bir sorunda yorum yazarak destek alabileceğinizi unutmayın.

Bimcell GSM operatörüne yeni gelen veya numarasını taşıyan tüm abonelerine ücretsiz internet paketi, dakika ve SMS paketi vermektedir. Bu servisten faydalanmanız için herhangi bir yere mesaj göndermenize gerek yoktur. Hat açılışı tamamlandıktan sonra faturalı veya faturasız hattınıza 1 ay geçerli 9 GB internet, 300 dakika ve 300 kısa SMS tanımlanmış olacaktır.

Bimcell Deneme İnternet Kampanyası

Bimcell internet kalitesini abonelerine test ettirmek amaçlı 500 mb hediye internet vermektedir. Deneme internet sadece tek seferlik olup geçerlilik süresi 30 gündür. Bu servise abone olmak için hattınızın mesaj kısmına gelerek deneme yazıp 5555 numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır.

Bimcell Bedava 5 GB İnternet Kampanyası

Faturasız hat sahiplerini ilgilendiren bu kampanya sayesinde faturasız hattınıza tek seferde 40 TL ve üzeri yükleme yapmanız durumunda 5 GB ücretsiz internet paketi ve 500 SMS kazanabilirsiniz. Verilen bu hediye paketinin kullanım süresi 30 gündür. Servise dahil olabilmeniz için herhangi bir ek işlem yapmanıza gerek yoktur. Yükleme sonrası otomatik olarak hattınıza tanımlanacaktır.

Bimcell Bedava 1 GB İnternet Kampanyası

Bimcell faturasız hat sahiplerine sunmuş olduğu bu kampanya ile 30 gün içerisinde tek seferde 25 TL ve üzeri mobil TL yüklemeleri durumunda 30 gün geçerli hediye 1 GB internet vereceğini duyurmuştur. Kampanya katılım gerektirmiyor. Yükleme işlemi sonrası kısa süre içerisinde gelecek olan onay mesajının ardından ücretsiz 1 GB internet ve 500 SMS hattınıza otomatik olarak tanımlanmış olacaktır.

Bimcell Eba 8 GB Bedava İnternet

Korona virüsü nedeniyle okulların geçici bir süre kapalı kalmasının ardından Bimcell bir adım atarak öğrencilerin uzaktan eğitim sistemine giriş yapabilmesi için tüm abonelerine ücretsiz 8 GB internet vermektedir. Bu kampanya herhangi bir katılım gerektirmemektedir. Hediye internet paketinizi EBA (Eğitim Bilişim Ağı)​​​​​​​​ uygulamasıyla veya eba.gov.tr internet sayfasına doğrudan bağlanarak kullanmanız mümkündür.

Öğrencilere 6 GB Bedava İnternet

Korona virüs nedeniyle okullarına devam edemeyen öğrencilere Bimcell uzaktan eğitim için hediye internet sunmaktadır. Abonelerine sunduğu 6 GB hediye internet için herhangi bir başvuru yapmanıza gerek yoktur. YÖK Dersleri Platformu sistemine giriş yaparak internet paketinizi harcamadan eğitim sistemine ücretsiz katılım sağlayabilirsiniz. Üstelik bu kampanya 2021 yıl sonuna kadar devam edecektir.

BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası

Bimcell GSM operatörünün yeni çıkartmış olduğu bu kampanya bir çok operatöre örnek olacak kampanyalardan birisidir. Ülke içerisinde daha çok yazılımcıların gelişmesine destek olmak amacıyla sunulan bu kampanya sayesinde BTK akademi eğitim sitesine yönelik kullanımlar için 2 ay geçerli 6 GB bedava internet paketi alabilirsiniz. Servise abone olmak için telefonunuzun mesaj kısmına gelerek BTK Akademi yazıp 5555 numarasına mesaj gönderebilirsiniz.

Bimcell 30 GB Bedava İnternet

Bimcell 4.5G teknolojisine geçen faturalı ve faturasız hat sahibi abonelerine bir hafta geçerli ücretsiz 30 GB internet vermektedir. 4.5G servisine henüz geçmediyseniz çok şanslısınız. Hemen telefonunuzun mesaj kısmına gelerek 4.5G 30 GB yazarak 5555 numarasına kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Eğer hattınız 4.5G uyumlu değilse herhangi bir Türk Telekom bayisine veya Bimcell mağazalarına uğrayıp ücretsiz 4.5G uyumlu hattınızı alabilirsiniz.

Bimcell ArayanıBil Plus Hediye 1 GB İnternet

Faturalı veya faturasız aboneler Bimcell Arayanı Bil servisine abone olarak hem gelen aramaları kaçırmıyor hemde anında 1 GB bedava internet kazanıyor. Arayanı Bil Plus kampanyasına sizde abone olarak hediye internetinizi almak istiyorsanız hemen telefonunuzun mesaj kısmına gelerek PLUS yazıp 7065 numarasına ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Bimcell Banka Yükleme Kampanyası

Bimcell faturasız hat sahipleri mobil TL yükleme işlemlerini Ziraat bankası internet bankacılığından yaparak hediye internet ve SMS kazanıyor. Ziraat Bankası üzerinden 40 TL yüklemelere günlük 5 GB hediye internet, 50 TL yüklemelere haftalık 5 GB ve 100 TL ve üstü yüklemelere ise aylık 5 GB cepten internet hediye kazanabilirsiniz. Yükleme işlemini tamamladıktan sonra yüklediğiniz miktara bağlı olarak hediye internet ve 500 adet kısa mesaj hattınıza yüklenecektir.

Bimcell Bedava İnternet Hilesi

Bimcell aboneleri acil internet ihtiyacı olduğu zamanlar Bimcell bedava internet hilesi gibi aramalar yaparak farklı internet sayfalarına bağlanıp çözüm yolu aramaktadırlar. Şunu söylemek isterim ki ücretsiz internet hilesi diye bir konu söz konusu olamaz. Bu şekilde arama çabalarına girenlerin vaktini boşa harcadığını buradan duyurmak istiyorum.

Bimcell Öğretmenler Günü Kampanyası

Öğretmenler günü kampanyası başladı. Milli Eğitim Bakanlığı, Eğitimciler, Pekiyi ve Yıldızlı Pekiyi, Eğitimciler 3GB ve Eğitimciler 6GB tarifelerinde bulunanlar Bimcell Online İşlemler uygulamasına giriş yaparak anında 1 hafta geçerli 2GB hediye internet ve 1 hafta geçerli Bimcell ve Türk Telekom aboneleriyle sınırsız görüşme paketini alabilirler.

Bimcell e-dergi Kampanyası

Yerli ve yabancı yüzlerce dergi ve gazeteyi okuyup takip edebileceğiniz e-dergi uygulaması Türk Telekom ve Bimcell abonelerine tamamen ücretsizdir. Hemen e-dergi uygulamasını telefonunuza indirip internet kotanızı kullanmadan dergi ve gazeteleri ücretsiz okumaya başlayabilirsiniz. Bu servise herhangi bir katılım gerekmiyor.

Bimcell Bedava Dakika Kampanyası

Bimcell hattınıza her yöne konuşma yapabilmek için ücretsiz dakika paketi arıyorsanız hemen Bimcell Bedava Dakika 2021 konumuza göz atmanızı tavsiye ediyoruz. Konu içerisinde sunulan tüm kampanyaların tamamı günceldir.

Bimcell Festival Kampanyası

Bimcell Festival Kampanyası başladı. Faturasız mobil hattınıza tek seferde 40 TL ve üzeri yüklemenize 2 GB cepten internet, 50 TL ve üzeri yüklemenize ise 5 GB cepten internet kazanabilirsiniz. Festival kampanyasına katılım sağlamak istiyorsanız TL yükleme işlemi yapmadan önce telefonunuzun SMS kısmına gelerek Bimcell Festival yazıp 4551 numarasına ücretsiz SMS göndermeniz yeterlidir.

Bimcell Ramazan Kampanyası 2021

Bimcell Ramazan Bedava İnternet kampanyası başladı. Ramazan boyunca sahur da geçerli bedava internet kazanmak istiyorsanız hemen telefonunuzun SMS kısmına gelerek SAHUR2021 yazıp 5555 numarasına ücretsiz SMS gönderebilirsiniz. Ayrıca Ramazan ayı içerisinde faturasız hattınıza 30 TL ve üzeri yükleme yapmanız durumunda ücretsiz 10 GB hediye internet kazanmanız mümkündür. TL yükleme işlemi yapmadan önce SAHUR2021 yazıp 5555 numarasına SMS göndermeyi unutmayın.

Bimcell Bonus Hediye 10 GB

Bimcell bonus hediye misafirlere kapalıdır. 1 ay geçerli 10 GB hediye internet paketini ücretsiz almak istiyorsanız bu konuyu facebook, twitter veya instagram gibi herhangi bir sosyal medya hesabınızda site adresi geçecek şekilde paylaşmanız yeterli olacaktır. Paylaşımı yaptıktan sonra aşağıda bulunan yorum kısmına bonus hediye ve paylaşımı yaptığınız sosyal medya hesabınızın adresini yazmanız yeterli olacaktır. Kesinlikle sosyal medya hesabınızın adresi yorumlarda yayına alınmayacaktır. Yapılan yorumlara aynı gün dönüş yapılacak ve yazmış olduğunuz e-posta adresine kampanya hakkında detaylı bilgi gönderilecektir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu