Vodafone

Algida Maraş Kampanyası ile 4 GB’a Kadar Hediye İnternet!

Cep telefonu operatörlerin markalar ile yaptıkları kampanyalara bir yenisi daha eklendi. Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, bu seferki ortak kampanyayı dondurma dendiğinde akla ilg gelen marka olan Algida ile yaptı. Bu yazımızda Algida Maraş Kampanyası ile 4 GB’a Kadar Hediye İnternet! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Algida, yaz kış ürettiği dondurmalar ile dondurma tutkunlarının bu lezzetten mahrum kalmamasını sağlıyor. Algida’ nın popüler bir marka olması nedeniyle operatörler de sıklıkla Algida ile ortak kampanyalar hazırlıyor.

ALGİDA MARAŞ KAMPANYASI İLE 4 GB’A KADAR HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

Algida Maraş Kampanyası ile 4 GB’a Kadar Hediye İnternet kampanyası, Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone tarafından ortak başlatılan internet kampanyalarından birisidir. Kampanya kapsamında belirlenen Algida ürünlerinden alan GSM aboneleri, ürün ambalajında bulunan şifre ile bedava internet kazanma şansına sahip olurlar.

Algida Maraş Kampanyası ile 4 GB’a Kadar Hediye İnternet kampanyası kapsamında belirlenmiş olan ürünlerden birisini satın alan cep telefonu kullanıcıları, dondurmanın kabında yer alan şifre ile birlikte kişisel bilgilerini de uygulama üzerinden göndererek internet kazanma hakkına sahip olabilir.

ALGİDA MARAŞ KAMPANYASI İLE 4 GB’A KADAR HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANILIR?

Algida Maraş Kampanyası ile 4 GB’a Kadar Hediye İnternet kampanyasından yararlanmak isteyen abonelerin öncelikle cep telefonlarına uygulama mağazası üzerinden “Algida ile Kazan” uygulamasını indirmesi gerekir.

Uygulamanın indirilmesinin ardından alınan Algida ürününün kabında yer alan şifre, kişinin ad – soyad, cep telefonu ve e – posta adresi ile birlikte ilgili alanlara girilmelidir. Bilgilerin girilmesinin ardından kullanıcılara belirlenen hediye internet paketlerinden birisi hediye olarak verilecektir.

ALGİDA MARAŞ KAMPANYASI İLE 4 GB’A KADAR HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI İNTERNET HEDİYELERİ NEDİR?

Algida Maraş Kampanyası ile 4 GB’a Kadar Hediye İnternet kampanyası internet hediyeleri şu şekilde sıralanır;

 • Günlük 250 MB internet
 • Günlük 1 GB internet
 • Aylık 4 GB internet

Aboneler, aldıkları şifreye göre şanslarına hangi internet hediyesi çıkarsa hatlarına o paket tanımlanacaktır. Algida Maraş Kampanyası ile 4 GB’a Kadar Hediye İnternet kampanyası kapsamında kazanılan internet hediyesi 48 saat içerisinde hatta tanımlanacaktır.

ALGİDA MARAŞ KAMPANYASI İLE 4 GB’A KADAR HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

Algida Maraş Kampanyası ile 4 GB’a Kadar Hediye İnternet kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

 • Algida Maraş Kampanyası ile 4 GB’a Kadar Hediye İnternet kampanyası, Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Algida Maraş Kampanyası ile 4 GB’a Kadar Hediye İnternet kampanyası kapsamında internet hediyesi kazanmak için abonelerin Algida ürünlerinden satın alması gerekmektedir. Satın alınan Algida ürünü içerisinde bulunan şifre ile internet kazanmak mümkün olacaktır.
 • Algida Maraş Kampanyası ile 4 GB’a Kadar Hediye İnternet kampanyası kapsamında internet hediyesi kazanmak için öncelikle uygulamanın cep telefonuna indirilmesi gerekmektedir.
 • Algida Maraş Kampanyası ile 4 GB’a Kadar Hediye İnternet kampanyasına katılım için kullanılan şifreler sadece tek seferlik sunulmaktadır.
 • Algida Maraş Kampanyası ile 4 GB’a Kadar Hediye İnternet kampanyasına katılan abonelere girdikleri şifre karşılığında belirlenmiş tutarda internet hediyesi verilmektedir.
 • Algida Maraş Kampanyası ile 4 GB’a Kadar Hediye İnternet kampanyasından alınan internet hediyesinin süresi dolduğunda kalan tüm haklar otomatik olarak silinecektir.
 • Algida Maraş Kampanyası ile 4 GB’a Kadar Hediye İnternet kampanyasından kazanılan internet hakkının bitmesiyle birlikte aboneler var olan internet paketleri üzerinden ücretlendirilirler.
 • Algida, Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, Algida Maraş Kampanyası ile 4 GB’a Kadar Hediye İnternet kampanyası kapsamında kampanyayı durdurma, iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu