Türk Telekom

8 Mart Kadınlar Gününe Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyası!

Türk Telekom, özel günler için hazırladığı kampanyalara bir yenisini daha ekledi. 8 Mart Kadınlar Gününün yaklaştığı şu günlerde kadın abonelerini mutlu etmek adına hazırlanan kampanya kapsamında 8 GB internet hediye edilecek. Bu yazımızda 8 Mart Kadınlar Gününe Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyası! Hakkında bilgi vereceğiz.

Türk Telekom düzenli olarak hazırladığı internet hediyeli kampanyalarının yanında özel günler için de özel kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Operatörün bu seferki kampanyası 8 Mart Dünya Kadınlar gününe özel oldu.

8 MART KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL 8 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI NEDİR?

8 Mart Kadınlar Gününe Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyası, tüm Türk Telekom abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında 8 Mart Kadınlar Gününe özel Türk Telekom mağazalarından satın alınacak cep telefonu modelleri üzerinden abonelere 1 ay boyunca kullanabilecekleri 8 GB internet hediye edilmektedir.

8 Mart Kadınlar Gününe Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyasından tüm bireysel hat sahibi Türk Telekom abonesinin yararlanma hakkı bulunmaktadır. Kampanya kapsamında 8 GB internet hediyesini almak için cep telefonu almak gerekmektedir.

8 MART KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL 8 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASINDAN NASIL YARARLANIRIM?

8 Mart Kadınlar Gününe Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyasından yararlanmak için abonelerin kendilerine yakın bir Türk Telekom mağazasına giderek 8 Mart Kadınlar Gününe özel hazırlanmış akıllı telefon modellerinden birisini satın alması gerekmektedir.

8 Mart Kadınlar Gününe Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyasından faydalanarak yeni bir akıllı telefon alan abonelere, kazandıkları 8 GB internet hediyesi en geç 3 gün içerisinde otomatik olarak hatlarına tanımlanmaktadır.


8 MART KADINLAR GÜNÜNE ÖZEL 8 GB HEDİYE İNTERNET KAMPANYASI DETAYLARI NELERDİR?

8 Mart Kadınlar Gününe Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyası detayları şu şekilde sıralanır;

  • 8 Mart Kadınlar Gününe Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyası, tüm bireysel Türk Telekom aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır.
  • 8 Mart Kadınlar Gününe Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında 8 Mart Kadınlar Günü için hazırlanmış akıllı telefon modellerinden birisini seçerek satın alan abonelere 8 GB internet hediye edilecektir.
  • 8 Mart Kadınlar Gününe Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında verilecek 8 GB internet, akıllı telefon alımından sonraki 3 gün içerisinde otomatik olarak hatta tanımlanacaktır.
  • 8 Mart Kadınlar Gününe Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyasından hediye edilen 8 GB internetin kullanım süresi bir aydır. Bu sürenin dolmasıyla birlikte kalan kullanım hakları otomatik olarak silinecektir.
  • 8 Mart Kadınlar Gününe Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında verilen 8 GB internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
  • 8 Mart Kadınlar Gününe Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyasından alınan 8 GB internetin üçüncü kişilere devredilmesi mümkün değildir.
  • 8 Mart Kadınlar Gününe Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyasından kazanılan 8 GB internetin kullanım hakkı bittiğinde aboneler var olan internet paketleri üzerinden ücretlendirilirler.
  • Türk Telekom, 8 Mart Kadınlar Gününe Özel 8 GB Hediye İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu