Vodafone

8 Kasım 2020’ye Kadar Başvur 6 Ay Bedava İnternet Kazan!

Vodafone, abonelerinin oldukça ilgisini çekecek yeni bir kampanya hazırladı. Kampanya kapsamında Vodafone abonelerine 6 ay boyunca bedava kullanabilecekleri internet hakkı hediye edilecek. Bu yazımızda 8 Kasım 2020’Ye Kadar Başvur 6 Ay Bedava İnternet Kazan! Başlığının detaylarını anlatacağız.

Vodafone, abonelerine bedava internet verebilmek adına sürekli yeni kampanyalar hazırlamaya devam ediyor. Vodafone abonelerinin en fazla internet hakkı kazandıkları kampanyalar ise numara taşıma ya da yeni Vodafone hattı almak üzerinden sağlanıyor.

 

Vodafone, yeni abonesi olacak kullanıcılar için yine ilgi çekici bir kampanya hazırladı. 8 Kasım 2020 tarihine kadar geçerli olacak bu yeni kampanyada Vodafone yeni hat abonesi olan ya da numarasını Vodafone’ a taşıyan tüm abonelere 6 ay bedava internet kazanma şansı verilecek.

Vodafone, hazırladığı kampanya üzerinden her ay farklı tutarlarda olmak üzere 6 ay boyunca yeni aboneleri için bedava internet dağıtacak. Vodafone Hediye Çarkı üzerinden sunulacak olan bedava internet hakkı, 6 ay boyunca devam edecek.

Vodafone 6 ay bedava internet kampanyası, tüm numara taşıyan ya da yeni hat alarak Vodafone abonesi olan kullanıcılara özel hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanya kapsamında yeni Vodafone abonesi olan ve belirlenmiş tarifeleri kullanan tüm abonelere 6 ay boyunca her ay garantili bedava internet hakkı verilir.

Vodafone bedava internet kampanyası kapsamında yeni abonelere hem tarifeleri üzerinden hem de Vodafone Yanımda Uygulaması içerisinde yer alan Hediye Çarkı üzerinden bedava internet kullanım hakları sunulmaktadır. Tüm abonelere sunulan hediye çarkı üzerinden farklı hediyeler de bulunur ancak kampanyaya dahil olan yeni abonelere garantili GB hediyesi hakkı sunulmaktadır.

8 Kasım 2020’ye Kadar Başvur 6 Ay Bedava İnternet Kazan!

 

Vodafone abonelerinin 6 ay boyunca bedava internet hakkı kazanabilmesi için öncelikle hatlarını numara taşıma yöntemi ile ya da yeni hat alarak Vodafone ‘lu olmaları gerekiyor. Vodafone abonesi olan tüm yeni abonelere seçecekleri belirli tarifelerin ardından 6 ay bedava kullanım hakkı verilecek.

Vodafone 6 ay bedava internet nasıl kazanılır? Sorusuna şu şekilde cevap verilebilir; numara taşıma ile ya da yeni hat alarak Vodafone abonesi olan kullanıcılar, Uyumlu ya da Red tarifelerinden birisini seçerek en az 5 GB, en fazla 10 GB olmak üzere internet garantisi kazanıyorlar. Bunun yanı sıra aboneler her hafta Vodafone Yanımda Uygulaması Hediye Çarkı üzerinden garantili bedava internet hediyesine de sahip oluyorlar.

ODAFONE 6 AY BEDAVA İNTERNET KAMPANYA DETAYLARI NELERDİR?

Vodafone 6 ay bedava internet kampanya detayları şu şekilde sıralanır;

  • Vodafone 6 ay bedava internet kampanyası, tüm yeni gelen Vodafone aboneleri için hazırlanmıştır.
  • Vodafone 6 ay bedava internet kampanyasından faydalanmak için numara taşımak ya da yeni hat almış olmak gerekmektedir.
  • Vodafone 6 ay bedava internet kampanyası, 8 Kasım 2020 tarihine kadar gerçekleştirilen yeni abonelikler için geçerlidir.
  • Vodafone, Vodafone 6 ay bedava internet kampanyasına katılan yeni abonelere 6 ay boyunca bedava internet kazanma hakkını garanti etmektedir.
  • Vodafone 6 ay bedava internet kampanyası sadece faturalı hat abonesi olan vodafonelular için geçerlidir.
  • Vodafone, Vodafone 6 ay bedava internet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da iptal etme hakkına sahiptir.

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu